Skocz do zawartości
Forum

Ochota na seks zaraz po przebudzeniu


Gość Jilsu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Panów, ale jesli Panie wiedzą to też będę wdzięczna. Mój partner często chce się kochać rano, tuż po przebudzeniu, problem jest taki że ja wtedy nie mam na to zbytniej ochoty. Zastnanawia mnie dlaczego on rano ma większą ochotę niż wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Gość Eddie_20

Najprawdopodobniej dlatego, że rano jest bardziej wypoczęty niż wieczorem, a do tego jest bardziej podniecony. Dzieje się tak dlatego, że przez większą część snu, mózg jest stymulowany poprzez sny. Każdy Pan (przynajmniej w wieku podobnym do mojego ~20 lat) potwierdzi, że najczęstsze sny, jakie pamięta ( a i tak pamiętamy tylko pojedyncze) to sny związane z seksem. Tyle przynajmniej z autopsji mogę wytłumaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Gość nocny marek

Rano? Jak nie trzeba zaraz szybko do pracy, to czemu nie... Tylko wraz trzeba wyskoczyć z łóżka, żeby ząbki umyć... No i wraz cały romantyzm pryska :( A gdyby nie było takiej potrzeby, to fajnie tak być obudzoną pocałunkiem...
A wieczorem nie ma pośpiechu... i presji, że mam np. godzinę czasu... Ja więc wolę wieczorem.

Odnośnik do komentarza

mój też tak ma :) na szczęście (lub nieszczęście) już się trochę do mnie przyzwyczaił i nie jest tak napalony jak kiedyś. Na początku naszej relacji potrafił mnie obudzić nawet o 2 w nocy bo mu się zachciało. Ja oczywiście nie narzekałam z tego powodu ponieważ seksik zawsze warty był budzenia. Szczerze mówiąc brakuje mi tego... Spontaniczny, dziki i niegrzeczny seks a później znowu spać :)
Seksik poranny też fajny tylko występuje wtedy ograniczenie czasowe jak musi iść do pracy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...