Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Leila007

Słabe i rzadkie włosy u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malina111

Są różne środki, ale jest też opcja w postaci przedłużania i zagęszczania włosów. Jestem przekonana, że działanie właściwych środków, odżywek oraz wykonanie zabiegu na zagęszczanie włosów da właściwy efekt. W moim sąsiedztwie jest salon Great Lenghts, gdzie przedłuża się włosy i widzi się mnóstwo zadowolonych klientek. Trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Malina111
Są różne środki, ale jest też opcja w postaci przedłużania i zagęszczania włosów. Jestem przekonana, że działanie właściwych środków, odżywek oraz wykonanie zabiegu na zagęszczanie włosów da właściwy efekt. W moim sąsiedztwie jest salon Great Lenghts, gdzie przedłuża się włosy i widzi się mnóstwo zadowolonych klientek. Trzymam kciuki :)

Wiele osób korzysta z zabiegu zagęszczania włosów. Oczywiście wcześniej upewnijmy się co jest przyczyną odpowiedzialną za osłabienie włosów, żeby podjąć działania, które umożliwią jej eliminację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kriszna

Jeżeli włosy są osłabione i wypadają, to zagęszczenie ich i przedłużenie to najgorsza opcją jaką możemy wybrać. Przecież dodatkowo obciążone cebulki nie wytrzymają i włosy będą wypadać w jeszcze większej ilości.
Przy wypadających włosach sprawdzają się 2 sposoby, mianowicie Aminexil do wcierania w skórę głowy i olej z wiesiołka (np. polski Gal). Warto pić też herbatę z pokrzywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mankaa

A ja własnie noszę dopinki na taśmach, te metodą kanapkową zakładane i nie obciąża to cebulek a super maskuje to że moje włosy naturalnie sa bardzo rzadkie i cienkie. Mogę układać fryzury teraz i robić koki :) Może to tez zalezy od firmy i jakości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mankaa

A ja własnie noszę dopinki na taśmach, te metodą kanapkową zakładane i nie obciąża to cebulek a super maskuje to że moje włosy naturalnie sa bardzo rzadkie i cienkie. Mogę układać fryzury teraz i robić koki :) Może to tez zalezy od firmy i jakości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karkukrowa

Może Vitapil ? Jak chodzi o wypadanie włosów w ciąży to u mnie się najlepiej sprawdził . Po ciąży moje włosy były bardzo słabe . Teraz włoski stały się bardziej sprężyste i co najważniejsze przestały wypadać. Dodatkowo są bardziej odżywione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulianka

Stosowałam wiele preparatów mających wzmocnić włosy. Najskuteczniejszy okazał się tonik Orientana. Włosów wypada coraz mniej i odnoszę wrażenie, że fryzura powoli zaczyna odzyskiwać objętość sprzed wypadania. Tonik Orientana na świetny skład: https://kosmetykiorientu.pl/wcierki/333-orientana-ajurwedyjski-tonik-do-wlosow-wzmocnione-i-geste-wlosy.html Ma też specyficzny zapach, ale łatwo się do niego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amandaa02

Ja jak zauważyłam, że znacząco pogorszyła się kondycja moich włosów to najpierw umówiłam się do dermatologa, ale że wizyta była dopiero kilka tygodni później, to zaczęłam trochę działać na własną rękę. Zrobiłam badania krwi, żeby sprawdzić czy nie brakuje mi żadnych składników, a jak się okazało, że jednak niektóre wskaźniki są poniżej normy, to zaczęłam stosować suplement Vitapil https://www.apteka-melissa.pl/produkt/vitapil-z-biotyna-bambus-60-tabl,6489.html i faktycznie po tygodniu stosowania zaczęłam zauważać pierwsze pozytywne efekty. Przede wszystkim włosy przestały tak wypadać i stały się bardziej elastyczne i miękkie. Na wizycie u dermatologa dowiedziałam się, że właśnie w tym lezy główna przyczyna moich problemów. Mam stosować suplementy i dermokosmetyki jeszcze przez miesiąc, a potem przyjść na kontrolę. Więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. Ale faktycznie nie warto czekać nawet z takimi pozornie błahymi dolegliwościami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośkapo

Ja bardzo polecam konsultacje trychologiczna. Sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów po ciazy, nic dawały kuracje domowe, jakieś suplementy. Dopiero właśnie specjalista ustalił plan działania, zabiegi, kuracje domowe i są wreszcie efekty. Korzystałam z tej usługi w klinice dr legrand.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także polecam konsultację z lekarzem trychologiem, kupując przypadkowe produkty do pielęgnacji czasami możemy wyrządzić sb więcej złego niż dobrego, przekonałam się o tym na własnej skórze :( od kilkunastu miesięcy regularnie odwiedzam trychologa w Miraflores - profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowo i na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa Baa

Mi się bardzo ten problem nasilił po porodzie, hormony szalały i włosy leciały garściami, koleżanka mi poleciła vitapil mama, można brać podczas karmienia piersią, skład robi wrażenie, bo tych minerąłów i witamin jest tam całkiem sporo, już widzę że włosy się zaczynają wzmacniać a biorę dopiero kilka tygodni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Liwka_07

Witam, czy udało się Pani uporać z problemem ?? Jeśli nie to polecam skorzystać z przeszczepu włosów metodą DHI, dedykowana dla Kobiet, które nie chcą golić głowy do przeszczepu. Poniżej link do strony www, gdzie znalazłam wiele informacji o przeszczepie.
https://meditravel.pl/faq/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najrozsądniejszą decyzją byłoby udanie się do trychologa, osobiście polecam ci studio Miraflores. Ostatnio miałam u nich wykonywane laserowe zagęszczanie włosów i muszę przyznać, że efekt końcowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli dieta jest uboga w okreslone witaminy w okreslonych ilosciach to faktycznie wplywa ona na kondycje skory, wlosow i paznokci. Wiec albo musisz ulozyc inna albo suplementować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda Książek

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną” – w jednym z filmików pada cytat ze znanego filozofa i lekarza. Jak to wygląda w przypadku zdrowego odżywiania? Czy możemy czerpać przyjemność z tego, co jemy, a równocześnie zachowywać piękną i zdrową sylwetkę? Czy musi się to wiązać z jakimś przymusem? Nie! Nie musisz być na dietach cud, czy stosować się do narzuconych z góry planów odżywiania. Twoje problemy mogą rozwiązać się całkowicie naturalnie! Jednak, aby było to możliwe i przebiegało zdrowo, musisz poznać kilka zasad zdrowego odżywiania. Koniecznie obejrzyj fimy z tej listy: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. Znajdziesz tu fachową wiedzę i podejście skupione na drugim człowieku. Zrozumienie to podstawa. Regulacja apetytu również. Bez niej nie da się jeść wszystkiego i czerpać z tego należytej satysfakcji!

Wielkie znaczenie dla naszego odżywiania ma systematyczność. Nasz organizm reaguje na to, co powtarzalne, jeżeli będziemy jedli regularne posiłki o podobnych do siebie porcjach pod względem wielkości, to nasz organizm przyswoi sobie tę wiedzę i zacznie funkcjonować w oparciu o nowe wytyczne. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogna Newman

Problem niezdrowego odżywiania się jest wszechobecny. Wiele dolegliwości i chorób wynika właśnie z tego. Mnóstwo osób w ogóle nie przejmuje się tym, co jedzą. Mówią „tak już mam” i tyle. Rzeczywistość żywieniowa Polaków wcale nie musi tak wyglądać!

Możemy zmienić swoje odżywianie i jest to w naszej mocy. Wbrew pozorom, nie mogą być to radykalne zmiany, ale niewielkie… Stopniowe! Dlaczego? Nie chodzi o to, aby doznawać szoku i rezygnować z siebie, czy swoich potrzeb. Pierwszy i ważny krok do zmiany, to podjęcie próby regularnego odżywiania się.

Warto ustalić sobie stałą liczbę posiłków i ich pór. Do tego warto zadbać o to, by posiłki miały podobną wielkość. Pomoże Wam w tym program DrDietman – jest całkowicie bezpłatny! Poznaj zasady zdrowego odżywiania się i zacznij zmianę już dziś:

To wiedza dostępna dla każdego i to na wyciągnięcie ręki. Aby być na bieżąco, subskrybuj kanał Jedz Dobrze By Młynarski. To, co wydawało Ci się niemożliwe – jest w Twoim zasięgu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DDgość
W dniu 28.01.2015 o 16:09, Gość Letoreto napisał:

Nie musicie się martwić, bo są od tego specjalne specyfiki hairdoktor.pl/kmax-25g-lakier-100ml-p-59.html Kmax jest najlepszą firmą, która coś takiego produkuje. Szybko zobaczycie różnicę.

Polecam Firmę Wax Pilomax. Idealna do cienkich i zniszczonych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...