Skocz do zawartości
Forum

Problemy grzybicze - pytania do eksperta


Rekomendowane odpowiedzi

Palenie papierosow może doprowadzić do grzybicy jamy ustnej? jetem palaczem od 19 roku życia(już ponad 11 lat) i ostatnio wyskoczyl mi bialy nalot na jezyku i mam nieprzyjemny zapach z ust. Nigdy wczesniej to się nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza

Jestem ogolnie zmeczona, zle sypiam, jestem rozdrazniona, mam bialy nalot na jezyku, piecze mnie pochwa, swedzi skora na dloniach i stopach. To wszystko po kuracji antybiotykowej. Jednoczesnie rzucalam tabletki antykoncepcyjne:( Jestem niemal pewna, ze to grzybica. Co robic? Wizyte u lekarza mam dopiero w piatek. Zle sie czuje.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam u siebie grzybicę jelit…:( Czytałem różne artykuły w internecie na ten temat i objawy jakby się zgadzają. Mam biały język, często odczuwam zmęczenie, występują biegunki i łatwo łapię infekcje. Przymierzam się wreszcie do wizyty u lekarza, ale chce się przygotować. Jakie badania muszę wykonać i jaki jest proces leczenia?

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo męczący problem. Od jakiegoś czasu strasznie swędzi mnie skóra większości ciała, szczególnie na plecach. Ale to przychodzi tak etapami, najczęściej wieczorami lub jak idę spać. Przez pozostałą część dnia wszystko jest w porządku. To może być grzybica?

Odnośnik do komentarza
Gość karolo000

Witam.

Mam kilka ciemniejszych plamek na ramionach, które niedawno zaczęły mnie swędzieć. Te „łatki” mam już jakiś miesiąc albo nawet dwa, ale nigdy wcześniej nie dokuczały. To może być jakieś uczulenie lub grzyb? Jak to rozpoznać?

Z góry dziękuję za pomoc,
Karol.

Odnośnik do komentarza

po czym poznać łupież pstry? od kilku lat mam takie jasne plamki na obu dłoniach, jakby płatki. nigdy szczegolnie się tym nie przejmowałem, dopiero teraz żona pokazała mi artykuł o powikłaniach, jakie może niesć za sobą nieleczona grzybica skóry. trochę się przestraszyłem. czy w moim przypadku możemy mówić też o grzybicy? jest dużo infekcji skóry, a ja nie wiem, którym tropem pójść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...