Skocz do zawartości
Forum

Twarda krosta z czarnym czubkiem na górnej wardze


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat mam na górnej wardze dziwne "coś" co wygląda jak krosta ale nią nie jest... jest to twarde z jakbym czarnym oczkiem w środku, nie jest to duże ale jednak ostatnio zaczęło mi to przeszkadzać, tak samo jak mojemu narzeczonemu ponieważ nie wiemy co to jest i jak mam się tego pozbyć... próbowałam to usunąć na różne sposoby ale efekt był jedynie taki że zaczęło mnie to boleć i piec a wyglądało wciaz tak samo... wie ktoś moze co to jest i jak sie tego w koncu pozbyc?

Odnośnik do komentarza

Na podstawie opisu można by było stwierdzić, że jest to zaskórnik.
Bardzo często w ich przypadku charakterystyczny jest ten czarny punkcik, tj. utleniona keratyna. Jednak zaskórniki w łatwy sposób można usunąć mechanicznie. W związku z tym, że w Twoim przypadku nie było to możliwe, dobrze by było udać się na konsultację do dermatologa.

Odnośnik do komentarza

Popatrzyłam w internecie i faktycznie to co mam to zaskórnik, na niektórych zdjeciach był identyczny jak u mnie... Bardzo dziękuję za pomoc ponieważ od dawna zastanawiałam sie co to jest i czemu nie znika. I ja sama w żaden sposób nie mogę tgo zlikwidować dlatego zapwne pomoże mi tylko dermatolog i domyślam sie że jemu usuniecie tego zajmie nie długą chwilę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...