Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie przy niskim ciśnieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu od jakiś 2 tyg . mam problemy z oddychaniem nie mogę nabrać pełnego wdechu a jak leże to muszę wstać bo innaczej już całkiem strasznie ciężko mi się oddycha również mam bardzo niskie ciśnienie 109\50 . Nigdy tak nie miałam że nie mogłam swobodnie zaczerpnąć powietrza .

Odnośnik do komentarza

Witam
Chyba zauwazylem z jakiego powod robi mi sie slabo. Przy niskim cisnieniu atmosferycznym zawsze jestem bardzo slaby, tak jakbym mial zaraz zemdlec a cisnienie mam dobre zawsze jest okolo RR 126/89 takze co moze byc tego powodem? Nie posiadam niestety wlasnego ciśnieniomierza takze nie sprawdzam sobie cisnienia akurat w ten dzien kiedy jestem slaby.
i jeszcze jedno pytanie wiecie moze jak obnizyc puls bo zawsze mam w granicach 98-102 chcialbym zeby byl troche nizszy. Zaczac cwiczyc? to pomoze

Odnośnik do komentarza

Witam!
Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że złe samopoczucie związane z niskim ciśnieniem atmosferycznym jest związane z faktem, że w tym czasie Pan również ma niskie ciśnienie. By to potwierdzić wskazane byłoby jednak wykonanie pomiaru w tym czasie. Jeśli nie ma Pan własnego ciśnieniomierza, bez wątpienia może Pan skorzystać ze sprzętu w najbliższym ośrodku opieki zdrowotnej. A propos pulsu to warto byłoby się zastanowić nad przyczyną takiego podwyższenia jego wartości. Nie ma bowiem jednej konkretnej metody, która umożliwiałaby jego obniżenie. Wskazane jest działanie przyczynowe a nie objawowe. W celu ustalenia przyczyny i ewentualnie wdrożenia leczenia proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...