Skocz do zawartości
Forum

Jasne włosy w miejscu intymnym


Gość rudzielczykowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rudzielczykowa

Czesc
mam dylemat i prosze o rade :)
mam 17 lat i od kilku miesiecy wspolzyje z moim chłopakiem. Zawsze depiluje sie na gladko. Ale on chcialby abym sobie zrobila paseczek. Fajnie to wyglada ale mam problem - ja mam bardzi jasne wlosy intymne nie mam ciemnych, czarnych, tylko jasne, nawet troche rude... mam bardzo jasne włosy na głowie i jasna karnacje i nie wiem czy takie rude łono fajnie bedzie wygladalo z paseczkiem, co myslicie?

Odnośnik do komentarza

Będzie wyglądało normalnie. Zakładasz, że będzie wyglądało jakoś dziwnie dlatego, że większość kobiet ma ciemne owłosienie intymne i takie najczęsciej widujemy w magazynach dla panów czy filmach erotycznych, ale to nie znaczy ze jasniejsze włosy sa jakąś anomalią. Czy Twój facet wie, że masz jasne owłosienie? Jeśli nie - będzie to dla niego niespodzianka, która moze go pozytywnie zaskoczy i jeszcze bardziej nakręci, jesli wie - nie zszokujesz go, a sprawisz mu przyjemnosc. Trochę zaufania do samej siebie i pewnosci siebie, chce paseczek, to rób jesli i Ty chcesz. Jak bedzie marudził ze za jasny, to potraktuj go henną ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...