Skocz do zawartości
Forum

Ból pochwy podczas stosunku


Gość karolina889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina889

Od dłuższego czasu odczuwam ból podczas stosunku. Właściwie odczuwam go jedynie na samym początku przez pierwsze kilka sekund współżycia. Później to przechodzi, aczkolwiek później po wszystkim ból wraca i to o wiele bardziej nasilony, pochwa jest zaczerwieniona delikatnie opuchnięta. Po stosunku odczuwam również szczypanie przy korzystaniu z toalety. Byłam z tym u ginekologa, który przepisał mi globulki o nazwie Betadine. Trochę nawet pomogły ale po jakimś czasie ból znów wrócił. Teraz jest tak nasilony, jak na początku albo nawet jeszcze bardziej. Bardzo mnie to rozprasza no i przede wszystkim boli.. Mam wogóle wrażenie jakbym stała się bardziej wąska w tym miejscu aniżeli kiedyś, to możliwe? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina889

Nie, nie używamy ich wcale. Czasem korzystamy z żelu i wtedy jest lepiej i dlatego jak już wyżej pisałam mam wrażenie, że stałam się tam węższa niż wcześniej. Ale to bardzo dziwne, bo uprawiam seks częściej niż wcześniej, więc to chyba powinno iść w drugą stronę..

Odnośnik do komentarza
Gość karolina889

Szczerze mówiąc bardzo dawno, ale kiedyś nie miałam żadnego takiego problemu, z moim obecnym partnerem kochamy się od roku ale problem rozpoczął się dopiero po około pół roku, wcześniej nic nie bolało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...