Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie na widok matki


Gość kolin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam dosc nietypowy problem
mam 22 lat studiuje w innym miescie. Na majówke przyjechałem do domu rodzinnego na prawie 2 tygodnie i zdarzyło sie cos co nie daje mi spac.
Moja matka jest atrakcyjną kobietą ma 41 lat jest szczupła, zadbana, biega, chodzi na te wszystkie aerobiki, opala się, tu tipsy tam fryzjer itd. jest naprawde atrakcyjna ale nigdy nie patrzylem na nia jak na kobiete. A teraz wrocilem do domu po ponad pół roku i poczułem wzwód na jej widok gdy wychodzi z nocnej koszulce do spania. Co robic???

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca jest to czymś naturalnym, ale też nie do końca jest czymś mega dziwnym. Tak naprawdę, podniecenie mogło zostać wywołane niekoniecznie tym, że Twoja mama Ci się podoba i chciałbyś np. się z nią kochać, wzwód mógł być wywołany po prostu napięciem danej chwili: wróciłeś do domu, zrelaksowałeś się, do tego spojrzałeś na mamę jako na kobietę, bo dawno jej nie widziałes, sam opisujesz że jest atrakcyjna, mężczyźni sa wzrokowcami i jej atrakcyjność wywarła na Ciebie taki wpływ. Nie myśl o tym i nie skupiaj się na tym, nie sądzę aby to było coś niepokojącego na tyle, że powinieneś się martwić, zwłaszcza, jeśli była to sytuacja jednorazowa. Unikaj spotkań mamy gdy jest w bieliznie, ubiera sie itp, nie rozmyslaj o jej atrakcyjnosci i mysle ze sytuacja się nie powtorzy.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Eddie_20

Kompleks Edypa? Niech się wypowie ekspert, ale z tego co wiem, to to się w młodym wieku zaczyna. W dzieciństwie, a nie jak ma się te 20 parę lat i okres dojrzewania za sobą.

Powiem tak, ciała nie oszukasz, to co mówili przedmówcy- zobaczyłeś atrakcyjną kobietę, mózg i hormony zrobiły swoje. To wszystko poza świadomością się działo, nie myśl o tym i znajdź sobie dziewczynę :D

Odnośnik do komentarza

Lepiej jej o tym nie mów. Też miałem podobną sytuację ale byłem tylko w majtkach ,rano w kuchni pogryzałem sobie kiedy ona weszła tak jak wyszła z łóżka.
Niby nic zachęcającego ale zrobił mi się namiot i ona to zauważyła.
Coś trzeba było powiedzieć więc mówię ,że to z jej powodu. Nie rozumiem tego -rzekłem- ale bardzo mi się spodobałaś i nie mogę powiedzieć jak, bo mógłbym w pysk dostać . Najpierw myślałem ,że da mi w pysk ale w końcu nic nie powiedziała obróciła się i poszła.
Wieczorem kiedy położyłem się spać weszła i zapytała czy rano mówiłem serio.
Potwierdziłem i zaraz stało się . Niepotrzebnie , to nie był dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza

notaga no nie mów że z matką się przespałeś????

A tak po za tym to także uważam że to nie o matkę w twojej głowie chodziło a o kobietę , znajdź sobie dziewczynę :)
I na pewno nie myśl za dużo o tym , stało się - dobrze że Cie to zaniepokoiło a nie knułeś jak by tu mame do łóżka zaciągnąc :P Jest dobrze chłopie tylko znajdź sobie inny obiekt westchnień :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...