Skocz do zawartości
Forum

Krostki na pośladku a opryszczka narządów płciowych


Rekomendowane odpowiedzi

witam was!
mam problem bo ad jakies czasu zaraźiłam sie czym i nie wiem co to jest. mam takie kroski jak na zdjeciu, na pośladku, na udzie, za uchem, cały czas mam zaczerwienione kąciki ust.. Czy moze byc to choroba zwiazana z opryszką narządów płciowych?? Dodam jeszcze ze bardzo często i szybko bolą mnie nogi, ogolnie czuje takie osłabienie. Podczas stosunku czuje pieczenie w pochwie, ból i częśto swędzi mnie..stosowałam na to antybiotyki dopochwowe i masci ale nie pomogło ni:(. Mam powiekszone węzły chłonne na szyi i pod żuchwą. Często wyskakują mi takie czerwone plamki (zdarzają sie na całym ciele), które swędzą chociaz świad i te plamki ustępują po 1 lub 2 godzinie..
proszę o pomoc i jakies odpowiedzi..

monthly_2013_05/co-to-moze-byyc-pomocy_765.jpg

Odnośnik do komentarza

proszę o pomoc was!! jak ktoś wie coś na ten temat niech się wypowiee..
do tego wszystkiego mam jeszcze najprawdopodniej grzybice pod pachami (widoczne na zdjęciu). Mój partner robił sobie badania na hiv 3x i wynik wyszedł ujemny.. nie wiem co to moze byc ale nie za dobrze czuje sięz tym i chiałabym się dowiedzie co to jest i "pozbyc" się tego..
proszę was o pomoc..

monthly_2013_05/krostki-na-posladku-a-opryszczka-narzadow-plciowych_774.jpg

monthly_2013_05/krostki-na-posladku-a-opryszczka-narzadow-plciowych_775.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

moim zdaniem to niekoniecznie jest grzybica. Tylko podrażnienie, albo zatarcie. Odstaw tę maść, bo możesz tylko pogarszać sprawę. Kup sobie talk dla dzieci i spróbuj nim zasypać te miejsca. Co do mycia to umyj to żelem do higieny intymnej, on jest delikatny i nie powinien dodatkowo podrażanic

* edit: Bo być może odrastające włoski Ci podrażniły skórę, teraz jest ciepło więc dodatkowo pot podrażlił i gotowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...