Skocz do zawartości
Forum

Źle napisana matura z matematyki


Gość skeee

Rekomendowane odpowiedzi

mialam dzisiaj mature z matemtyki,zawsze byłam bardzo dobra z matmy miałam 4 i 5 a z tej matury bede miała edwo 80%(podczas gdy byla banalna i wszyscy beda miec 90 pare).jestem załana,cały czas płacze odkąd wrociłam do domu i nie wiem co robic...nawet rodzice wierzyli ze bede wiecej miala.zrobilam takie glupie bledy...w zadaniach ktore doskanale umiałam.boze co ja teraz zrobie.tak bardzo chcialam isc na studia.planuje popełnić samobojstwo

Odnośnik do komentarza
Gość KINIA 90

TYLKO NIE SAMOBUJSTWO NIE RÓB GUPSTW JA MAM DŁÓŻO GORZEJ OD CIEBIE CHORUJE NA SCHIZOFREMIE OD TRZECH LAT NIE CHODZE DO ŻADNEJ SZKOŁY CHOCIAŻ BYM CHCIAŁA ALE SIĘ PO PROSTU NIE NADAJE MAM 18 LAT I SKONICZYŁAM TYLKO GIMNAZJUM A NA TYM TESICIE PO GIMNAZJUM TO MIAŁAM 16 punktów to jest dopierro wstyd a ty przecierz miałaś 80 punktów to przecierz dobrze . ja jestem anty samobujstwom miałam jednom nieudaną i to mi wystarczy pani psycholog powjedziała że samobujstwo może nie wyjsici mogą cie odratowaci ale nie do konica możesz zostać kalekom albo tak zwaną rosilinką która będzie robić pod siebie nie warto naprawde napisz coś jeszcze o sobje

Odnośnik do komentarza

dziewczyno, nie przesadzaj... nawet jesli bedziesz miała 80 % to to jest świetny wynik i na studia się z nim jak najbardziej dostaniesz. Poza tym na wynikach z matury naprawdę świat sie nie kończy, chociaż teraz wydaje Ci się inaczej. Egzamin jak to egzamin, żeby się jeszcze go nie dało poprawić to byś mogła panikować, a tak to po co tak strasznie to przeżywasz? wiem, że Ci się wydaje "łatwo mówić", ale też zdawałam maturę, wiem jak to jest i wiem też, ile te nerwy są naprawde "warte"...

Odnośnik do komentarza

Skee wiesz że nawet geniuszom matematycznym zdarzają się głupie wpadki. Nie myśl juz o tym co było wczoraj, skup się teraz na dalszej częsci matur.80 p to wcale nie jest tak mało, nie panikuj.O czym Ty mówisz, o samobójstwie? Dziewczyno, czytałas wpis Kini, to wszystko co napisała jest prawdą. Zdrowie jest najważniejsze a dopiero reszta się liczy. Pewnie Kinia wiele by oddała żeby być na Twoim miejscu.Głowa do góry, będzie dobrze .Pamiętaj że zawsze plany mozesz zmienić odnosnie wybranego kierunku ale to ze masz 80 p to jeszcze o niczym nie przesądza że się nie dostaniesz na ten o którym myślisz.Powodzenia. trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

kobieto 80% to bardzo dużo! Niejeden chciał by mieć taki problem. Po za tym nie wiesz w to, co mówią inni jaka to była prosta matura i że wszystko mają dobrze, to pozory bo wstyd im się przyznać do tego,jak im poszło na prawdę. Pomyśl skoro Ty masz mieć 80% a jesteś dobra z matmy to co ile zdobędą ludzie, którzy są gorsi? Albo nie poświęcili tyle czasu co Ty?

Odnośnik do komentarza

No jeżeli będziesz miała takie podejście do życia to już Ci współczuję. Masz bardzo dobre wyniki, a radość da Ci tylko maximum. Nie można mieć takiego myślenia. bo będziesz miała kłopoty w życiu. Nie przejmuj się innymi, co oni Cię obchodzą? W życiu ceni się inne wartości, niż tylko b.wysokie wyniki w nauce... Proponuję udać się do psychologa, bo jeżeli planowałaś samobójstwo z takiego powodu to naprawdę jest Ci potrzebny!

Odnośnik do komentarza
Gość werka88

Ja całe liceum ledwo się trzymałam na 2,3, radziej lepsze oceny sie trafiały...na maturze wyniki miałam wręcz denne -matma podstawa 44%
-chemia rozszerzona 43%
-angielski rozszerzony 32%
-polski podstawa 67%
a naprawdę uczyłam się za kilku, łaziłam na korepetycje wydając grube pieniądze i co to dało...;/ Byłam wkurzona ale nie miałam z tego powodu takich myśli, wkurza mnie to wręcz do dzisiaj, że tak kiepsko to poszło i nie mogłam iść na dobrą uczelnię ale inni mieli gorzej - np. nie zdali wcale... O 80% mogłam tylko pomarzyć, z tym to Ty się lekko dostaniesz tam gdzie chcesz a na co chcesz iść to może coś podpowiem bo jak nie oblegany kierunek to loozik, nawet gdybyś miała 40% to przyjmą. Głowa do góry, będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Gość humanistka

Hej uspokój się ja mature z matematyki zdałam na 32% i to za 4 podejściem poprostu jestem humanistką pamiętaj ,że wynik zawsze możesz poprawić ważne ,że wog zdałaś ciesz się tym doceń siebie powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...