Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności z seksu a błona dziewicza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata i 1,5 roku temu rozpoczęłam współżycie z moim partnerem. Pierwszy raz był bardzo bolesny, tak samo jak i wiele następnych. Kiedy poszłam do ginekologa kilka tygodni później, okazało się, że moja błona została częściowo przerwana, ale jakieś 50% jej nadal mam. Lekarz zalecił, aby 'dalej próbować' i błona się rozejdzie, i aby używać żeli. Minął rok, a żadnego postępu nadal nie ma - błona nadal jest, a jakiejkolwiek przyjemności ze stosunku dopochwowego nadal brak. Czy mamy dalej próbować, czy po prostu coś jest nie tak i powinnam to kontrolować do skutku?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Po co się męczyć i niepotrzebnie cierpieć. Idź do ginekologa i poproś albo o skierowanie albo niech Ci sam natnie tą błonę. Takie zabiegi są wykonywane, nie wiem czy refendowane albo na bank prywatnie to robią

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

Ja miałam podobnie i niestety spotkałam się z taką samą reakcją lekarz, którzy nie rozumieli problemu, podśmiewali się i stwierdzali próbować dalej.... w końcu się udało po ponad roku czasu.... i okropnych bólach

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
Po co się męczyć i niepotrzebnie cierpieć. Idź do ginekologa i poproś albo o skierowanie albo niech Ci sam natnie tą błonę. Takie zabiegi są wykonywane, nie wiem czy refendowane albo na bank prywatnie to robią

Dokładnie. Nie próbuj dłużej, bo jeszcze nabawisz się jakis urazów psychicznych. A ten Twój ginekolog, co kazał Ci dalej próbować, to chyba jakiś nienormalny jest. Druga możliwość jest taka, że miał Cię totalnie w d*pie. W każdym razie, jak teraz będziesz iść do lekarza z tym, co Ci Tabakiera radzi, to na pewno nie do tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...