Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie i nadmierne pocenie się podczas treningów


Gość Lukrecja00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukrecja00

Witam,
Od września trenuję kickboxing. Przyznaję nie jest to zajęcie lekkie jednak od pewnego czasu na każdym treningu robi mi się bardzo słabo, jakbym miała mdleć. Do tego przez te 1,5 h wypijam około litra wody i pocę się niemiłosiernie. Przed treningiem normalnie jem, nie jestem głodna, ani się nie przejadam, więc to nie wina odżywiania. I dodam jeszcze, że stale jestem zmęczona, nawet po 10h snu, budzę się i jestem niewyspana cały dzień. Ponadto zauważyłam, że nawet wchodzenie po schodach sprawia mi trudność. W kwestii jedzenia, zawsze jadłam sporo, ostatnio raczej piję więcej soków, a jedzenia prawie w ogóle. Pielęgniarka w szkole doradziła mi iść na morfologię. Czy miał ktoś podobne objawy i jaka była ich przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrecja00

Nie przeforsowuję, bywały gorsze dni i ćwiczenia, które wykonywałam nawet podczas okresu. Ostatnimi czasy na treningach czuję się gorzej niż wtedy, kiedy miałam kiepską kondycję i dopiero zaczynałam. Ostatnio śpię z 8-10 godzin, czasem dochodzi do 12. Czytałam, że zmęczenie jest jednym z objawów cukrzycy, jednak nie mam wzmożonego apetytu, wzrok jest ok. Dodam jeszcze, że ciągle boli mnie głowa i często mam skurcze w brzuchu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...