Skocz do zawartości
Forum

Plamki na penisie


Gość maogao

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu na żołędziu pojawiły się dwie plamki. Nie mam pojęcia co to może być, nie swędzi, nie piecze, problemów z oddawaniem moczu też nie mam. Dodam też, że nie uprawiałem jeszcze seksu, więc wykluczam możliwość zarażenia się czymkolwiek od partnerki. Chciałbym się dowiedzieć jaka to może być przypadłość i czy byłbym w stanie wyleczyć to "domowymi" sposobami? Dołączam zdjęcie, chodzi o obszar zaznaczony czerwoną elipsą.
http://www.tinyuploads.com/images/Gyx2cL.jpg

Odnośnik do komentarza

Najrozsądniej będzie, jak pokażesz to lekarzowi. Nie ma co czekać i kombinować "domowymi" sposobami, tym bardziej,że przecież nie wiadomo co to jest. Idź do lekarza, niech obejrzy dokładnie i będzie jasne. Szkoda czasu na szukanie w necie. Twoje zdrowie, ceń je :)

Odnośnik do komentarza

Prosze sobie zakupic clotrimazolum w masci w aptece jest bez recepty ,kosztuje 4zl jest to antybiotyk na grzybice candidy. masz objawy typowej grzybicy candidy,czesto spotykanej na narzadach plciowych. smaruj 3,4 tyg nawet jak znikna plamki bo grzybek lubi sie odnowic i bierz potem tabletki z kwasem mlekowym doustnie probiotyk zeby flora bakteryjna sie poprawila

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...