Skocz do zawartości
Forum

Kołatanie serca i nadmierne pocenie się po Kamage


Maslo13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamowilem kamagre z internetu produkt zadzialal tylko, ze po stosunku nastapil efekt uboczny- kołatanie serca. Trwała 1 dzien po zazyciu potem minal. Wzialem druga tabletke 2 dni pozniej juz sie ten efekt nie pojawil za to pojawilo sie pocenie sie stop, a teraz ogolnie nadmierne pocenie sie. I jestem ciekaw czy to przejdzie samo trwa juz tak 6 dzien. Musze bardzo czesto myc nogi bo to nie do wyrobienia. Myslalem ,ze takie efekty uboczne mijaja po jakims czasie. Tabletek juz uzywac nie musze jestem mlody chcialem tylko tego sprobowac na wydluzenie stosunku bo mialem mala przerwe.

Z gory dziekuje za pomoc jak nie bedzie wyboru to pojde do lekarza z tym.

Odnośnik do komentarza

http://www.kamagra-max.pl/ Stąd zamawiałem skoro zadziałała to raczej dostalem to co chcialem fakt , ze kupujac w necie trzeba sie liczyc z podorbkami jednak one dzialaja tylko sklad moze byc inny. Nawet oryginalana kamagra moze powodowac skutki uboczne.
Czy tu wypowiadaja sie specjalisciy chyba z rok temu robilem tu jakis temat i gdzies odpowiadali tylko, ze chyba za to placilem jest taka mozliwosc bo inni uzytkownicy wiecej ode mnie pewnie nie wiedza. Nie chce isc z takim glupim problemem do lekarza myslalem, ze takie skutki uboczne sa chwilowe?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Kupując lek wydawany na receptę w internecie musi Pan liczyć się z możliwością zakupienia preparatu o niewiadomym składzie. Sildenafil, czyli substancja czynna Kamagry może powodować wiele działań niepożądanych. Istnieje prawdopodobieństwo, że dolegliwości związane są z działaniem substancji niewiadomego pochodzenia. Powinien Pan bezwzględnie udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...