Skocz do zawartości
Forum

Niskie ciśnienie, dreszcze, uderzenia gorąca i zawroty głowy


Moni343

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....mam problem z samopoczuciem. Od dluzszego czasu odczuwam zawroty glowy polaczone z dreszczami w konczynach ktore mijaja sie naprzemian z uczuciem fali goraca zalewajacej kark , ramiona i twarz. Towarzysza temu leki przed smiercia, panika o chorobe i oslabienie. Ciagle czuje lekkie wirowanie w glowie i jakby uczucie ciezkiej glowy. Pojawiaja sie sekundowe , miejscowe bóle glowy. Boje sie ze nie zdarze wychowac mojej malenkiej córeczki, ze to jakis guz .Nie mam sily by cokolwiek zrobic.Ciagle lzy cisna mi sie do oczu.....co mi moze byc?

Odnośnik do komentarza

Dodam iz mam 30 lat a w mojej rodzinie nigdy nie wystepowaly nowotwory. Od ok 3 tyg mam przewlekly katar z gesta , zalegajaca wydzielina, czasem w kolorze zoltym, zazwyczaj bezbarwna. 3 miesiace temu odstawilam antykoncepcje hormonalna. Dzis mam 3 miesiaczke prawidlowo. Czasem odczuam mdłosci i tak jakby ciemnialo mi lekko w oczach.

Odnośnik do komentarza

No splywa ale jak sie okazalo to bylo niby zapalenie zatok. Dostalam antybiotyk po ktorym zczernial mi jezyk , wybralam i katar przeszedl. Natomiast okazalo sie ze mam klopot z odcinkiem szyjnym kregoslupa tzw. zniesienie lordozy i skolioza tego odcinka a co za tym idzie zawroty, mdlosci i bóle glowy w czesci potylicznej. Dodatkowo silna nerwice oraz poziomo rosnaca ósemke, i krzywa przegrode nosa>!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...