Skocz do zawartości
Forum

Krwawiąca i niegojąca się rana na nodzę po wypadku


hskone

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo ważne! Proszę o odpowiedź!
Mój tata po wypadku (około 3 lat temu) ma takie oto rany - dodam, że jest to noga, która ucierpiała w wypadku i tata do tej pory kuleje i chodzi o kuli. (Tata ma 63 lata), a także w tej nodze ma śruby łączące i utrzymujące potrzaskane kości. Kiedyś widziałem w przychodni zdjęcia 6 poziomów żylaków i naprawdę wyglądało to bardzo podobnie, ale chciałbym zapytać o radę specjalistów, a najlepiej o poradę do jakiego lekarza się udać. Ciężko jest tatę do czegokolwiek przekonać. Pójdzie sobie do dermatologa raz na pół roku i jest szczęśliwy. Jednak jak już będę chciał go zaciągnąć siłą to chciałbym wiedzieć, że idę do właściwego.

monthly_2013_04/krwawiaca-noga-prosze-o-pomoc_627.jpg

monthly_2013_04/krwawiaca-noga-prosze-o-pomoc_628.jpg

monthly_2013_04/krwawiaca-noga-prosze-o-pomoc_629.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość aneczka103

Moja Babcia od lat ma taki sam problem. Najgorsze jest to, że tacy ludzie są bardzo uparci i po latach leczenia nie wierzą już w żadną kurację. Niedawno rana przeniosła się również na drugą nogę i problem się podwoił. Błagam, czy ktoś w Polsce wyleczył takie rany???

PS. Do eksperta: Myślałam, że tzw. ekspert naprawdę wykaże się wiedzą, bo to, że trzeba iść do lekarza to moje 2, 5 letnie dziecko wie. Może chociaż jakie badania należy wykonać przed taką wizytą?

Odnośnik do komentarza

Aneczka, przepraszam ja Cię bardzo ale czego Ty się spodziewasz? Bez zobaczenia rany, karty pacjenta... takie rany mogą pewnie powstawać z różnych przyczyn. W dodatku autor postu nie podaje żadnych szczegółów dotyczących chorób swojego ojca...
Co do badań to zleci je lekarz do którego się udacie, czy to będzie dermatolog czy ktoś inny.
Napisz czy Twoje babcia ma jakieś schorzenia, jakie leki bierze ( o ile jakieś bierze) . Jakieś konkretne informacje.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio walczymy z babcinym owrzodzeniem, ciężka sprawa bo też cukrzyca nie pomagała. Pielęgniarka zmieniająca opatrunek mówiła żeby zwrócić uwagę na sterylność zmiany opatrunku. My korzystamy z serwet operacyjnych jako podkładek . Są spoko bo jałowe no i nie przemiękają. Powoli się przegaja, głównie używaliśmy Atrauman AG i przemywanie Neocide albo Octenispetem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...