Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Hwdp, widzę ze rośnie nam kolejne pokolenie peji!
Śmieszne dzieciaku.
Franca kurze właśnie nie wiem. Kocham chłopaka ale i męża. Wiem ze z tym drugim skończone, ale serce go kocha. Obaj kocham? Ale tak się nie da..
Jak widzę jak się stara a maz podchodzi do mnie na totalnej wyje**e to mi się chce..
A do tego propozycja przeprowadzki do jego domu. Ma dobre intencje, kocham, ale.. Nie ogarniam sama siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość hakunamatata11

Tak jak radzi moja przedmowczyni powinnaś zaczekać. Sama wiem co to znaczy takowa ""miłość".
Nie martw się jego misja. Wróci cały, zajmij się swoim obecnym chłopakiem bo go zaniedbasz i co będzie?

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125


na face to dziwnie wyglada bo:
- najpierw oboje macie status "w zwiazku malzenskim" ze soba nawzajem a potem nagle:
- on zmienia z inna, a obecnie singiel
ty z kolei:
- tez z Nim:)

hahahaha, załosne, jak banda gówniarzy ! na fejsie takie cyrki nawet
zawsze myslałam,że dorośli ludzie mają inne pomysły na życie
a tu je*** z kim popadnie , fejs i inne idiotyzmy
a dziecko ... eeeech, kto by się dzieckiem przejmował ?

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

Duuuuuuuuuuużo, dużo szczęścia Życzę Tobie, Twojemu chłopakowi i Michałkowi. :)
Super, że zostajesz na forum, a jeszcze lepiej, że będziesz tu pomagać!!! :)))))))


buaahahahahahahahaha ;))))
same "dorosłe" świry ;)))))
już sama nie wiem,czy ta MEGAtolerancja to na pokaz, czy faktycznie jesteście (prawie)wszystkie tak puste i chore ;))

Odnośnik do komentarza
Gość Petunio

["~hakunamatata11"]
..... zajmij się swoim obecnym chłopakiem bo go zaniedbasz i co będzie?]
BARDZO "MĄDRE I LOGICZNE " STWIERDZENIE ! NIE MARTW SIĘ DZIECKIEM , ŻE GO ZANIEDBUJESZ TYKLO "PIERWSZYM NAPOTKANYM " Z KTÓRYM SIĘ "KOCHASZ".

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
"mam wyjeba*e na ludzi niedorównującymi mi pod wzgledem inteligencji" ;))
Hejty mam w nosie;)

Problemem jest ( cały wątek przeczytany !) że ty masz w tym względzie niestety - deficyt.
I już może nie rób z siebie większego półgłówka niż jesteś tymi idiotycznymi wpisami anglojęzycznymi, bo to jest żenujące. Po polsku byki walisz,że niedobrze się robi,a cwaniarę kręcisz ze swoim dziwnym angielskim. Za wychowanie dziecka się zabierz i zapewnij mu bezpieczeństwo i miłość, a nie rób ....

Odnośnik do komentarza

Petunio, skąd wiesz, ze to jest pierwszy lepszy?
Kinga, gdzie na fb jest napisane, ze odznaczać kto jest z kim w związku jest zarezerwowane dla nastolatków? Nigdzie.
I nie musisz przy okazji obrażać France ze jest tępa. Bo zapewne inteligencje ma wieksza niż Ty. Bo obrażać to każdy umie.
Gaduti, niedokonczylas! Co ja ROBIE...?? I dziecko wychowuje! A z reszta jak chce to tu też mogę pisać po szwedzku?!!
Byłam z Nim na połowie kolacji. Mega sympatyczni ludzie. Zauważyłam, ze ma smykałkę do interesów. Aż milo.
Dalej mam mętlik. Troche wkurza ze tak naciska na przeprowadzkę do jego domu.. Dla mnie za wcześnie. Znamy się co prawda 10 miesięcy jako koledzy ale dopiero 9 dni związku.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

Dalej mam mętlik. Troche wkurza ze tak naciska na przeprowadzkę do jego domu.. Dla mnie za wcześnie. Znamy się co prawda 10 miesięcy jako koledzy ale dopiero 9 dni związku.

Hmmm... Ok, to faktycznie bardzo szybko by było. Ale może, zamiast się wkurzać, porozmawiaj z nim na spokojnie, powiedz mu, co o tym myslisz, wyjaśnij, że dla Ciebie to raczej za wcześnie, itd...?

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

Kaśka098716191918

Kinga, gdzie na fb jest napisane, ze odznaczać kto jest z kim w związku jest zarezerwowane dla nastolatków?
Nigdzie.
ale zamiast wypisywać durnoty na fb to dzieckiem się zajmuj, ty masz nahukane w głowie ;))

I nie musisz przy okazji obrażać France ze jest tępa. Bo zapewne inteligencje ma wieksza niż Ty. Bo obrażać to każdy umie.

hihihi, za to ty jesteś mało rozgarnięta , weź się poczytaj ;))

A z reszta jak chce to tu też mogę pisać po szwedzku?!!

to nie do mnie ale to nic ;)
on/a ma rację ;)) - nie umiesz pisac po polsku, to po co popisujesz się, nieudolnie na dodatek i piszesz po 'angielsku' ?
;))

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

[quote="Kaśka098716191918"]
Kinga, gdzie na fb jest napisane, ze odznaczać kto jest z kim w związku jest zarezerwowane dla nastolatków?
Nigdzie.
ale zamiast wypisywać durnoty na fb to dzieckiem się zajmuj, ty masz nahukane w głowie ;))

I nie musisz przy okazji obrażać France ze jest tępa. Bo zapewne inteligencje ma wieksza niż Ty. Bo obrażać to każdy umie.

hihihi, za to ty jesteś mało rozgarnięta , weź się poczytaj ;))

A z reszta jak chce to tu też mogę pisać po szwedzku?!! [/koniec]

to nie do mnie ale to nic ;)
on/a ma rację ;)) - nie umiesz pisac po polsku, to po co popisujesz się, nieudolnie na dodatek i piszesz po 'angielsku' ?
;))

Odnośnik do komentarza

Franca, postaram się porozmawiać. Kurde, tylko moja wada - niecierpliwy i wybuchowy charakter! Czasem nie umiem wysychać kogośgos i pogadać na luzie tylko prowokuje do awantury.. Choć to dla mnie ważne, sprobuje.
Kolorowa kasa, widzę ze masz mnie za pusta dziunie, ok..
Nom, ma dzianych rodziców, ale karierę sam budował.. A nasza sferę intymna zachowam dla siebie, pozwolisz? :/

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

Kaśka098716191918
Kinga, okeeej obiecuje uroczyście ZAMYKAM SIE Z DZIECKIEM NA KLUCZ I WYCHOWUJE,WYCHOWUJE x 1000000000!
To może pochwal się swoim angielskim? Chętnie poczytam tylko bez translatorów:P
I na c*uj piszesz to samo dwa razy? Za pierwszym skumalam, nie martw się.

jesteś tak plytka,że już nie chce mi się z tobą pisać ;)
nie mam takiej potrzeby,żeby czymkolwiek się chwalić , nie szukam poklasku ;)
tobie polecam słownik ort j.polskiego. Jest w necie !
;))
nie bądź chamska i nie wyrażaj się jak ulicznica ;) pomyśl dlaczego jest 2 razy wklejone. Pomysl, to naprawdę nie boli ! ;)

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Franca, postaram się porozmawiać. Kurde, tylko moja wada - niecierpliwy i wybuchowy charakter! Czasem nie umiem wysychać kogośgos i pogadać na luzie tylko prowokuje do awantury.. Choć to dla mnie ważne, sprobuje.

No spróbuj, spróbuj... Chyba jednak da się w jakimś stopniu zapanować nad charakterem, no nie? Zwłaszcza w ważnej sprawie...
No i chyba nie ma sensu, żebyś odpisywała Kindze. Do pewnego poziomu nie warto się zniżać. Jeszcze by można totalnie zgłupieć od czegoś takiego. Tylko czas tracisz, nic więcej...:/

Odnośnik do komentarza

Wiem. Ogarnę choć 1/4 mojego charakterku i może będzie dobrze. On musi to pojąć. Jutro się z Nim widzę. Lecimy do zoo z synkiem i jego trzyletnią kuzynką.
Nom właśnie widzę. Dziewczyna mnie atakuję i wgl piszę mega pierdoły. Nie wiem, może Ona była by taką mamusią na 24H ale ja.. wybaczcie. Nie! Poza tym, Mały jest tera z teściową za miastem i jakoś nie widzę jak bym miała tera z Nim spędzać czas ale ok:)

Odnośnik do komentarza
Gość kolorowa kasa

kinga hahaha ale wiesz nasza kochana kasiulka byla w osrodku socjoterapeutycznym:D a przechodzilam ostatnio przez taka placowke u mnie w miescie i jak widzialam takich gowniarzy nastoletnich ktorzy wyzywaja kazdego, klna, pala, pija pod sama placowka a wychowawcy tylko gania to az mi sie smiac zachcialo:))) taka gownarzeria bedzie terroryzowac:)))) nasza kasia tez tam byla i juz jejn pyskowankiem widac ze nalezala lub obecnie nalezy do takiej grupki:)))) przepraszam za bledy jestem senna i jakos nie chce mi sie specjalnie pisac dokladnie choc nasz Jezyk Ojczysty szanuje.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Wiem. Ogarnę choć 1/4 mojego charakterku i może będzie dobrze. On musi to pojąć.

Heh! Chociaż 1/4...Dobre i to:D Powodzenia:)

Kaśka098716191918
Dziewczyna mnie atakuje i wgl pisze mega pierdoły.

Ale to tym bardziej świadczy o tym, że nie ma sensu, żebyś jej odpowiadała.:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...