Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Gość czas na zmiany

Mam nadzieje ze wiesz co robisz z tym rozwodem.
Ale takiego fajnego faceta dobralas i jeszcze nie jesteś pewna czy go kochasz!
Gratuluje z powodu Małej Sandry. Dużo pociechy z siostrzeniczki Kasia:)
Może nie długo bedziemy się cieszyć ze jesteś w ciąży i urodzisz mala Noemi? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kinga125

[quote="Kaśka098716191918"]Franca, jak zwykle ma racje:)
franca to coś pomiędzy adwokatem diabła a TK z K.
;)))

Ja też po studiach

Przy Nim wprost odżywiam.

lopatologia ?? ;)))

Póki co ogarne mieszkanie, bo pewnie tesciowa się WPROSI na herbatkę, omfg;)

oł jeeeaaahhh ;)))

a tak na marginesie, to chyba szklanka herbaty sie jej nalezy i "wproszenie" się skoro przez tyle czasu zajmowała się Twoim dzieckiem a ty w tym czasie się...p.... ieściłaś ;))
cześć kaśka ;)

Odnośnik do komentarza

Kinga, a akurat nie, bo to moi rodzice nosie zajmowali synkiem kiedy ja lub mąż nie mógł.
Odludek, nikt cię tu nie krytykował z powodu tego ze jesteś bulimiczka! Ale sama przyznaj ze to choroba o podłożu psychicznym.
Juz po zoo. Gadalam z Nim o za szybkim tempie związku.. Obiecał,, ze nie będzie naciskał i zaprosił mnie dziś na 21 do kina;);) Będzie naj.
Chłopak baardzo wyrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Gość obiektywnapanka

A może zamiast wytykać Kaśce błędy wychowawcze i moralne zajmijmy się powodem a raczej przyczyna zachowania męża Kaśki nad Nią samą?
Przecież oboje są po przejściach, oboje po trudnych związkach: On oszukiwany przez narzeczona która go notorycznie zdradzała, Ona po tym jak Jej chłopak zakochał się w innej kobiecie i oświadcza Jej ze to koniec..przecież oboje wiedza jak smakuje gorycz rozstania ( Kaśka po 3 nieduanych, a Jej mąż jak nam wiadomo po jednym) czyli rozumując nie chcą aby druga strona ponowny raz się zawiodła. A wiec DLACZEGO nastąpiła tak gwałtowna i sostra zmiana zachowania u mężczyzny?
Praca? Nie sądzę. Owszem, zawód antyterrorysty szczególnie w Polsce nie jest łatwy, lekki i przyjemny ale ci ludzie na miłość Boską są wyszkoleni do radzenia sobie ze stresem i innymi.
p.s. Czy mąż Ci kiedyś groził pistoletem, śmiercią czy świadomym, ciężkim pobiciem?

Odnośnik do komentarza

odludek
To że jestem chora nie mam prawa się odzywać? Nikt nie krytykował? Ciekawe. Nie nazywacie wariatami innych, którzy Cię wyzywają bo nie mówią że mają jakieś problemy, a wchodzą tutaj tylko aby potępiać innych. Przykre

Zaraz... A kto kogo nazwał wariatem w tym wątku? Nie przypominam sobie żadnej takiej sytuacji. Natomiast to Ty powiedziałaś o Kaśce, że jest chora(i inne niedobre rzeczy przy okazji), i właśnie od tego Twojego posta zaczęła się ta nieprzyjemna dyskusja, o której tu wspominasz. Jednak obie jej strony wytłumaczyły się z tych swoich wypowiedzi, z którymi było cos nie tak. Wydawałoby sie, że już wszystko zostało wyjaśnione. Nie rozumiem więc, Odludku, po co teraz do tego wracasz?

Pytasz, dlaczego nie krytykujemy tych, którzy wchodzą tu tylko i wyłącznie po to, żeby sobie popyszczyc. To pytanie wydaje mi sie całkiem naturalne, i mogę Ci na nie odpowiedzieć. A więc, jeśli chodzi o mnie, to ignoruję ich, bo uważam, że do pewnego poziomu zniżać się nie należy. Weźmy chociażby tę wypowiedź:

~kolorowa kasa
Zuzia czemujej wspolczujesz? Takie dziewczyny które skacza z kwiatka na kwiatek jak Ewa pisała trzeba tępić! Buhaba a dla mnie ona powinna zostać kopnięta w tyłek od chlopaka:-)

Naprawdę myslisz, że jest sens z czymś takim polemizować?

Odnośnik do komentarza
Gość jesssstem

franca
~alibabaxpe
jak czytałam na profilu odludka, to ona nie jest zapraszana na imprezy a wiec odnoszę wrażenie (może błędne) ze ty Kasi zazdrościsz ze ma znajomyh z którymi może wyjść na impry..

Alibabaxpe, ja bym raczej wiązała to z innym jej wątkiem. Nosi tytuł: "Bulimia, tęsknota za domem i strach przed ludźmi". Jak przejrzysz sobie cały, to pewnie wiele Ci się rozjaśni...Jeśli nie wszystko w ogóle. Tobie też polecam, Kobieta nowoczesna...

A o tym franco zapomniałaś?To było poniżej pasa.!!!!Jak mogłaś wykorzystać chorobę #Odludka do tak niecnych celów.Co chciałas przez to osiągnąć? Chciałaś Ją poniżyć.

Teraz Kaska pisze Jej cyt":Ale sama przyznaj że to choroba o podłożu psychicznym"
Pytam ,po co to pisze hmmmm?
Żeby znowu dziewczynę upodlić.

Franco gdyby nie twoje odpisywanie za Kaśkę nie byłoby w tym wątku takiej wojny ,to ty prowokujesz ludzi do kłótni,mam jakieś przekonanie że w ten sposob probujesz zjednywać sobie autorow wątków/ bo to nie 1 raz/Po wtóre kobieto ty utwierdzasz ją że jest jedyną osobą pokrzywdzoną w tej historii.Kobieto nawet psycholog potrzebuje dużo czasu żeby to rozstrzygnąć,musi znać stanowisko dwóch stron! Ty tak odpowiadasz jakbyś mieszkała z nimi te kilka lat! Kobieto myślenie nie boli!
Wyzywasz ludzi od hipokrytów,tepotów itd itd.cale mnóstwo obelg zleci z twojej klawiatury.Rozstawiasz wszystkich po kątach ,po każdym równo jedziesz to ja się zapytuje ciebie KTO TU JEST HIPOKRYTĄ??????Nie widzisz krzywdy synka Kaśki,wmawiasz jej że NIE zaniedbuje syna.I tak sobie myślę znowu CZY W TOBIE NIE MA ŻADNYCH LUDZKICH UCZUĆ??
I jeszcze jedno ,kobieto zanim odpowiesz na kolejny post to przeczytaj 10 razy i dopiero jak zrozumiesz sens to odpowiadaj,i nie rób sztuczek z wybranymi sekwencjami ,nie wyrywaj zdań z kontekstu!!!! Robisz to nagminnie.Manipulujesz jak Ci się podoba wypowiedziami innych użytkowników forum.!

Weż to wszystko pod rozwagę,piszę to dla Twojego dobra,chociaz myślę żeby takich postów przyszło100000 to ty i tak masz każdego w nosie i mój post niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

~jesssstem
franca
~alibabaxpe
jak czytałam na profilu odludka, to ona nie jest zapraszana na imprezy a wiec odnoszę wrażenie (może błędne) ze ty Kasi zazdrościsz ze ma znajomyh z którymi może wyjść na impry..

Alibabaxpe, ja bym raczej wiązała to z innym jej wątkiem. Nosi tytuł: "Bulimia, tęsknota za domem i strach przed ludźmi". Jak przejrzysz sobie cały, to pewnie wiele Ci się rozjaśni...Jeśli nie wszystko w ogóle. Tobie też polecam, Kobieta nowoczesna...

A o tym franco zapomniałaś?To było poniżej pasa.!!!!Jak mogłaś wykorzystać chorobę #Odludka do tak niecnych celów.Co chciałas przez to osiągnąć? Chciałaś Ją poniżyć.

Co Ty opowiadasz?? Gdzie ja piszę, że o tym zapomniałam? Gdzie ja piszę, że to było w porządku?Gdzie piszę, że to nie było poniżej pasa? Poświęciłam dwa swoje posty na przynanie tego, że to NIE BYŁO w porządku, tłumaczenie się z tego zachowania, wyjasnienia, itp. Ile jeszcze postów Twoim zdaniem powinnam na to poświęcić, Twoim zdaniem, zanim według Ciebie zacznę zasługiwać na wypowiadanie się tutaj? Pięćdziesiąt? A może Twoim zdaniem mają prawo wypowiadać sie tylko Ci, którzy nigdy nie zrobili nic złego? W takim razie kiepsko, bo nie wierzę, że ktokolwiek tu taki jest, w tym również Ty.
I to nieprawda, że ja zaczęłam tamtą kłótnię. Zaczęło się to wszystko od bulwersujących wypowiedzi Odludka, więc nie dziw się, że spotkało sie to z takim, a nie innym przyjęciem. Ale mam wrażenie, że pominąłeś to dla swojej wygody, tak jak pominąłeś moje przyznanie się do winy, aby tylko wyszło na Twoje. I co z tego, że odpowiadam "za kogoś"? Jak każdego dnia człowiek dostaje 10 namolnie przypieprzających się do niego, absurdalnych postów, to nic dziwnego, że czasem ktoś w tn sposób próbuje go wspomóc. Cała reszta Twojej wypowiedzi, z tym zjednywaniem sobie nie wiadomo kogo i po co, to juz jakas spiskowa teoria dziejów, dlatego polemizowanie z tym wydaje mi sie po prostu smieszne.

Odnośnik do komentarza
Gość to jaa21

A gdzie tu Franca pisała że Alibaba i jej post byli w porządku?
Ona to właśnie krytykowała, polecam powrót do 30 strony wątku.
Tak czy inaczej Kaśka krzywdzi synka potwornie i chce świadomie? zniszczyć rodzinę swoimi kłótniami. Dla przykładu: sama pisała że gdy jej mama płakała ona się na to "twardo patrzy".. Jezu, WIĘCEJ EMPATII!

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nigdzie nie pisałam, że to w porządku. Wręcz przeciwnie, kilka razy przyznawałam, że źle zrobiłam, ale ile można?
Co do mamy Kaśki... To nie jest taka prosta sprawa, i ta pojedyncza scena, o której wspomniałeś, o niczym jeszcze nie świadczy. Ten problem relacji matka-córka najwyraźniej ciągnie się od dobrych paru lat(jesli nie więcej), i ma podłoże głównie w braku wsparcia ze strony matki. Nawet wtedy, gdy Kaśka została pobita przez męża, nie szukała pomocy ze strony rodziców, bo im juz kompletnie nie ufała! A teraz oni obwiniają ją o rozpad jej małżeństwa... Kaśka nie bez powodów nie ufa matce, zapewne równiez wtedy, gdy robi ona jej jakies sceny, na przykład ta z płaczem. Pewnie wie, że to tak naprawde niewiele znaczy w jej wykonaniu, bo już nieraz sie o tym przekonała...

Odnośnik do komentarza

Obiektywnapanka, nie nie groził mi śmiercią, ani pistoletem. Tylko mi go pokazywał, zabierał mnie czasem dla beki na strzelnice;)
Jesstem ja wcale nie chciałam "upodlic" Odludka. Mam tam w nosie ze ona mnie obrazala. A tępa nie jestem, nie nabijam się z chorób.
To jaa, mam empatię!
Poklocilam się z chłopakiem. Chciał abym poszła z Nim dziś na obiad do Jego rodziców. Nie wiem, czy on jest głuchy, ze dla mnie za szybko? Była kłótnia i teraz napisał smsa z przeprosinami.. Nie odpisuje. A do tego dostałam list z sadu ze mam rozprawę 28 czerwca. Najprawdopodobnie będę płaciła grzywnę czy taam odszkodowanie.
Mam zrabany humor, lece na zakupy z koleżanka.

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra1990

Kaśka098716191918
Obiektywnapanka, nie nie groził mi śmiercią, ani pistoletem. Tylko mi go pokazywał, zabierał mnie czasem dla beki na strzelnice;)
Jesstem ja wcale nie chciałam "upodlic" Odludka. Mam tam w nosie ze ona mnie obrazala. A tępa nie jestem, nie nabijam się z chorób.
To jaa, mam empatię!
Poklocilam się z chłopakiem. Chciał abym poszła z Nim dziś na obiad do Jego rodziców. Nie wiem, czy on jest głuchy, ze dla mnie za szybko? Była kłótnia i teraz napisał smsa z przeprosinami.. Nie odpisuje. A do tego dostałam list z sadu ze mam rozprawę 28 czerwca. Najprawdopodobnie będę płaciła grzywnę czy taam odszkodowanie.
Mam zrabany humor, lece na zakupy z koleżanka.

Kłótnią z chłopakiem się nie przejmuj, poprostu chce abyś była obok niego jak najszybciej. Zależy mu na Tobie i miło słyszeć że są faceci którzy potrafią przyznać się do błędu i przeprosić kobiety:)
Umiesz strzelać z klamki? ;p
A sory że spytam, ale czy Wy macie jakieś poważniejsze plany względem siebie: tzn. ślub po rozwodzie z mężem, czy nawet dziecko?

Odnośnik do komentarza
Gość jhiihkhklhgl

~Sandra1990

A sory że spytam, ale czy Wy macie jakieś poważniejsze plany względem siebie: tzn. ślub po rozwodzie z mężem, czy nawet dziecko?

Wlasnie chcemy wiedziec!! :D ale lepiej nie! bo skrzywdzisz DRUGIE dziecko!
p.s ladne zdjecie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...