Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna i ból stawów i ropa pod paznokciem a reumatyzm


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu stwierdzono u mnie chndromalacje rzepki-zapalenie stawu kolanowego.Bralam leki, poprawa byla po czym przestalam sie leczyc. Na poczatku tego roku z dnia na dzien zaczal mnie bolec, po czym spuchl mi maly palec. Po kilku dniach to samo stalo sie z reszta palcow u obu rak (ale nie wszystkimi) i nog. Z piczatku strasznie bolalo i rano wszystkie byly sztywne. Lekarz rodzinny przepisal mi lek po ktorym tylko zesztywnienie ustapili i odeslal do reumatologa. Kilka dni przed wizyta skora na palcach zrobila sie strasznie sucha (nawet nie wspominam o wygladzie) i spod paznokcia w jednym palcu leciala mi ropa=bol, mocny bol. Oprocz tego robia mi sie plamy na palcach a pod wplywem zimna palce mam wrecz fioletowe ale ostatnio nie tylko jak jest zimno a gdy jest mi zbyt cieplo to pieka. Reumatolog mi nic nie powiedzial i przepisal leki od krazenia ktore pomogly ale pojawily sie u mnie czerwone przebarwienia na palcach tak jakby znamiona i pokrzywki. Leki chwilowo musialam odstawic i w miejscach czerwonych przebarwien zrobily sie lekko bolace wybrzuszenia.Oprocz yego zrobiono mi morfologie, badanie moczu i badanie krwi pod katem wykrycia jakis nieprawidlowosci zwiazanych z reumatyzmem. Wszystko oczywiscie wyszlo idealnie i nikt nie wie co mi jest a kazdy widzi ze cos dolega. Prosze o pomoc poniewaz mam 16 lat, rece okropne tak jak samopoczucie i chce juz przestac sie z tym meczyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...