Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
SzalonaJolka

Ślub za granicą

Rekomendowane odpowiedzi

Może pomyślicie ze się chwalę ale planujemy z moim narzeczonym ślub , całkiem niespodziewany i nietypowy bo na Malediwach :) Nasze rodziny się kłócą i nie mamy ochoty na ślub w naszym mieście a tym bardziej wesele. Postanowiliśmy zwyczajnie uciec i zamiast wydawać pieniądze na ślub wydać na podróż ZE SLUBEM :) Czy mieliście podobne pomysły na ucieczkę za granicę, czy dalsza rodzina i przyjaciele odsuneli sie od Was ? Mam dylemat bo mam tylu przyjaciół i część z rodziny którą chciałabym zabrać a nie mogę bo wyjazd kosztuje majątek. . Nie chodzi o to ze sie chwalę ale koszty naszej ucieczki nie pozwolą mi zabrać nikogo bliskiego. Jeśli ktoś z Was kiedyś uciekł ( nie chodzi o Malediwy :) ) ale gdzieś daleko bez rodziny to proszę podzielcie się ze mną doświadczeniami jeśli chodzi o reakcję rodziny, będzie mi może liżej. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorotka z krainy Oz

no trochę to tak wygląda, wystarczyło napisać że na Malediwach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mala__MI

Ja sama o tym myślałam, czy by nie polecieć np do Tunezji czy Grecji, tylko ja i narzeczony rodzice i świadkowie. Ale doszliśmy do wniosku że zrobimy w Polsce u siebie, aby każdy mógł w tym uczestniczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agusiekszalony

Osobiście uważam, że to fajny pomysł.
Moi znajomi mieli ślub w Chinach i było super,
Wiadomo, że bez tej całej oprawy i ślub w ambasadzie a nie w kościele, ale o to im chodziło/
Proponuję się dowiedzieć czy taki ślub będzie miał moc prawną w Polsce. Tzn jeśli weźmiecie go w ambasadzie to tak, ale jeśli na plaży to nie jestem pewna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonataA

Moi znajomi polecieli na Sri Lankę :D i mieli slub w am basadzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janja25

My z obecnym już mężem wzięliśmy ślub na Maderze z pomocą madeira dreams. Wyszło pięknie, kameralnie i tylko z najbliższą rodziną i przyjaciółmi- wszyscy wypoczęli, obyło się bez stresów i kłopotów. Polecam taką opcję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sońka111

To fakt ślub za granicą to super sprawa, szczególnie dla osób które nie są jakimiś szczególnymi tradycjonalistami. Znajomi też brali ślub na Maderze pod opieką madeira dreams i przyznam, że sama żałuję że na to nie wpadłam - taniej im wyszło niż nasze klasyczne wesele i jak romantycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...