Skocz do zawartości
Forum

Zaczerwieniona skóra na penisie i ból jąder


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc!
Juz od dłuższego czasu próbuje zwalczyc zaczerwienioną skóre na moim członku i jak na razie powodzeniem sie to nie zakonczyło. Zauważyłem, ze te zaczerwienienia te są raz mniej raz bardziej widoczne.Byłem u dermatologa juz pare wizyt. Zobaczył tylko to bardzo powierzchownie i przepisał mi juz 3 rodzaje masci ktore nie skutkują. Czasami odczuwam ból jąder i od bardzo długiego czasu mam ból gardła. Wyczuwam pod żuchwą i na szyji jakies guzy, są to pewnie powiekszone węzły. Robilem juz dwa razy HIV test, wynik był ujemny, na nic innego sie nie badalem. Lekarz rodzinny nie bardzo mi pomoze bo jak zauważylem twierdzi, ze jak zrobilem HIV test to jestem zdrowy ii przepisuje mi jakies leki uspokajające. Odczuwam też bóle w okolicy serca bardziej na dole jkby od z lewej strony żoładka i wtedy czuje jakby serce mocniej mi biło.. i dosc czesto pojawia sie u mnie hmm "ból"/ucisk w tylnej czesci głowy ii czuje sie wtedy troche taki otumaniony. Dodam ze od kąd pojawilo mi sie to, to nie moge pic alkoholu wogóle. Już po niewielkiej ilości bo po dwóch piwach czy tam kieliszkach wódki znacznie podnosci się mi cisnienie i nie czuje sie zbyt dobrze, co wczesniej takie objawy nie wystepowaly u mnie. Mam 21 lat i nie wiem co sie ze mna dzieje.. załaczam zdjecia i prosze o jaka kolwiek pomoc. dziekuje.

monthly_2013_02/najprawdopodobniej-jakas-choroba-weneryczna_564.jpg

monthly_2013_02/najprawdopodobniej-jakas-choroba-weneryczna_565.jpg

monthly_2013_02/najprawdopodobniej-jakas-choroba-weneryczna_566.jpg

monthly_2013_02/najprawdopodobniej-jakas-choroba-weneryczna_567.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan wykonać badania, które pozwolą ustalić etiologię zmian skórnych. W pierwszej kolejności należy pobrać wymaz ze zmiany. Warto również wykonać badania krwi w kierunku chorób przenoszonych droga płciową. Jeśli chodzi o pozostałe dolegliwości to należy udać się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu oraz zleceniu podstawowych badań dodatkowych będzie mógł postawić diagnozę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...