Skocz do zawartości
Forum

Wodnisty i przezroczysty śluz przy antykoncepcji hormonalnej


Gość _Kasiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Od niecałego roku biorę tabletki anty lecz w tym cyklu zaczeły mnie martwić pewne objawy. Pobolewa mnie jajnik prawy, choć to zdarzało się wcześniej przy tych tabletkach, ale może nie tak intensywnie. Do tego mam cały czas uczucie mokrości i biało przeźroczysty wodnisty śluz. Nigdy tak nie miałam. Codziennie prawie jest mi też niedobrze. Krwawienie powinno być około soboty, dziś wzięłam ostatnią tabletke. Kochałam się z chłopakiem ostatni raz około tydzień temu. Myslicie, że jest możliwość ciąży? Jakie jest tego prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza

Jest to mój pierwszy miesiąc z Nuvaring i chciałam zapytać czy normalne jest, ze od dłuższego czasu mój śluz jest przeźroczysty, przypomina wodę? Oprócz tego uzywamy jeszcze przezerwatywy (mam mała paranoje jesli chodzi o ciażę, bo w mojej rodzinie często zdarzały sie "wpadki"), czy jest możliwosc zajscia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

mam jedno pytanie, bo co lekarz to mówi mi co innego. a wiadomości na ten temat sie nie doczytałam.
czy to jest normalne, że około 10 dnia cyklu do 15 dnia cyklu mam więcej płodnego śluzu (jak białko, przezroczysty, ciągnący), tak samo jak wtedy kiedy nie brałam tabletek? to jest normalne, że taki śluz występuje nawet przy zażywaniu hormonów?
dodatkowo co drugi miesiąc mam zawsze około 3 dni przed końcem blistra ból piersi (jak przed miesiączką) ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli bierzesz regularnie tabletki, żadnej nie pominęłaś i nie brałaś tabletek które mogłyby obniżyć ich działanie to wszystko jest ok ;) Każdy inaczej reaguje na tabletki i organizm też musi się do nich przyzwyczaić. A co do bólu piersi to też tak mam pod koniec blistra i wszystko jest ok, więc naprawdę nie masz się o co martwić.

Odnośnik do komentarza

biorę tabletki już 3.5 roku, miałam je dobrane z badań hormonów więc nigdy przez ten czas nie reagowałam na nie negatywnie :) i sądzę , że już tak mój organizm na nie reaguje. ale to dobrze, zawsze lepiej usłyszeć radę od innej kobiety która ma podobnie :)

Odnośnik do komentarza

~takk
Witam, zauważyłam dziś u siebie białawy, wodnisty śluz. Zażywam tabletki antykoncepcyjne, czy taki śluz coś oznacza? Nie zauważałam go wcześniej... Czy któraś z dziewczyn, która stosowała tabletki, miałą takowy? Prosze o odpowiedzi.

Jesli brzudko nie pachnie, nic Cię nie swędzi czy nie piecze to wszystko jest ok. Widać tak reagujesz na antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...