Skocz do zawartości
Forum

Różowe plamienie, ból piersi i podbrzusza a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dziś jest mój 27dc, przy cyklach 28 dniowych, robiłam rano test, wyszedł negatywny, od kilku dni bolą mnie POTWORNIE piersi, pobolewa podbrzusze.. I co dziwnego, w 24dc i 26dc miałam takie jednorazowe różowe plamienia, jeżeli to można tak nazwać, ponieważ to było tylko na papierze toaletowym.. Staramy się z mężem od 3 miesięcy o dziecko. Czy możliwe, że pomimo negatywnego testu mogłabym być w ciąży? Jutro powinnam dostać okres, ale nie mogłam wytrzymać żeby się z kimś tym podzielić i zapytać..

Odnośnik do komentarza

Witam, dobrze mieć świadomość że inne kobiety borykają się z podobnymi problemami. Mam ten sam problem tyle tylko, że u mnie krwawienie wystąpiło 23 dc trwało zaledwie 2,5 dnia i w niczym nie przypominało dotychczasowego okresu. 3 testy ciążowe każdy negatywny...niby nie powinnam robić sobie nadziei ale wszystkie znaki organizmu podpowiadają mi, że to ciąża..sama nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Ja już sama nie wiem, czy to krwawienie to był wczesny okres, który rozregulował się kilkuletnim braniem tabletek czy coś innego...nie chcę się nakręcać, że to być może ciąża tylko nie za bardzo wiem czy od tamtego dnia liczyć 1 dzień kolejnego cyklu. Chyba żeby mieć 100% pewność w poniedziałek pójdę na badanie krwi... i pewnie kolejny miesiąc starań przed nami.

Odnośnik do komentarza

A dawno odstawiłaś tabletki? Ja też brałam kilka ładnych lat, ale ostawiłam już ponad 1,5 roku temu. Jesli dopiero co, to faktycznie wtedy organizm musi na nowo ustalić swój cykl, dlatego może tak wczesne krwawienie.. Ale trzymam kciuki żeby jednak okazało się implantacją i że będziesz w ciąży:) daj znać jakie wyniki.. Ja dopóki nie dostanę okresu mam nadzieje...

Odnośnik do komentarza

My staramy się 3 cykl. I to pragnienie posiadania doskonale rozumiem... A nerwowego męża w "tych" rozmowach też rozumiem;) Ciągle powtarza "nie nakręcaj się tak", "nie myśl ciągle o tym", ale gdy słyszy kolejny raz "kochanie, znowu negatywny" to jest mu przykro i smutno tak samo jak mi.. Ale to oni chyba tak mają;) może mają zdrowsze podejście, dla nich są ważne fakty, nie podejrzenia i każdy nowy symptom jaki u siebie odnajduje...

Odnośnik do komentarza

Znam to i zapewne ma tak każda kobieta, która chce mieć dziecko.. Powiem Ci, że najgorzej to panikuje jak przychodzi termin testowania.. Wtedy odliczam godziny dosłownie.. No i przy terminie owulacji.. Zastanawiam się nad zakupem testów owulacyjnych, korzystałaś może? Jeśli teraz nie wyjdzie to się zaopatrzę, bo czytałam, ze są dość dokładne i wielu parom się udaje "wstrzelić" w odpowiedni moment..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...