Skocz do zawartości
Forum

Czy iść na randkę?


Gość olaszka5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olaszka5

Od jakiegos czasu pisze z kolega -ktorego juz troche znam . Obydwoje jestesmy po przejsciach.

Kilaka razy sie spotkalismy .
Jestesmy umówieni na piatek na taka "typowa randke " tylko dla nas.
Dzisiaj zadzwonil telefon -odebralam, ale zamiast jego glosu uslyszalam rozmowe ( prawdopodobnie przypadkowo wybral do mnie nr -alno nie wiem )

I mówie hallo, hallo -i nic ale wlasnie slysze ta rozmowe -byl gdzies w jakims miejscu publicznym z kobieta i nie byla to kolezenska rozmowa -zamawiali cos potem, trwalo to raptem z 2 minuty -a on potem powiedzial do telefon -tak slucham -nic nie powiedziam .

Hmmm

Powiedziec mu o tym ,ze slyszalam rozmowe ?
I czy sie z nim spotkac?

Odnośnik do komentarza

~olaszka5
ja teraz tak mysle o nim -ale wczesniej tak nie bylo i on o tym wiedzial , tez nie bylam swieta

Ale liczy sie to, co jest teraz, a nie to co było. A wygląda na to(po tym dzisiejszym telefonie), że teraz on nie mysli na poważne o Waszej relacji. Natomiast Ty teraz myslisz o tym inaczej. Zatem macie inne oczekiwania co do Waszej znajomości, stąd kontynuując ją, możesz narazić się na duże rozczarowania.

Odnośnik do komentarza

W spisie połączeń zapewne ma przeprowadzoną rozmowę, dlatego lepiej powiedzieć zawsze o swoich jakichkolwiek wątpliwościach niż je ukrywać na ,,potem". Spotkanie się nie musi oznaczać przelotnej znajomości, tym bardziej nie zobowiązuje do bardziej zażyłej znajomości, to przychodzi z czasem. Jeżeli jesteś zainteresowana chłopakiem, to po prostu spędź z nim miło czas, jeśli uważasz że nie jest tego warty, to sobie odpuść. Nigdy zaś nie zakładaj z góry niesprawdzonych scenariuszy, czasem to co widzimy z boku, od środka wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość olaszka5

powiedzialam Jemu o tej rozmowie -uczciwie :)

Powiedzial ,ze byl u znajomy ch :)

Powiedzialam jemu ,ze jest wolnym czlowiekiem i moze robic co zechce -bo przeciez tak jest :)

wydaje mnie sie ,ze bylam szczera w tym wszystkim -oczywiscie na randke ide .....oj tak wlasnie bedzie ...a co dalej ?

Zobaczymy :)

Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...