Skocz do zawartości
Forum

Strach przed odejściem parnerki


Gość luk1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 20 lat i jestem z moja partnerka juz jakies 3 miesiace, mam problemy z erekcja i z utrzymaniem zwodu i z tego powodu chodze do lekarza zeby wyzdrowiec:( i tu jest pytanie czy moja partnerka moze mnie z tego zostawic ze mam takie problemy strasznie boje sie i wstydze jej o tym powiedziec ze mnie potym zostawi :( jeszcze razem nie kochalismy sie.
Czy wy dziewczyny zostawiliscie by swoja druga polowke z tego powodu??

Odnośnik do komentarza
Gość natalia.

Witam mam na imię Natalia i jestem Twoją rówieśniczką :)). Wielu chłopaków w Twoim wieku, boryka się z tym problemem. Uważam, że w związku przede wszystkim, ważna jest szczerość. Jeśli partnerka Cię kocha , zaakceptuje tą sytuacje, a co ważniejsze, będzie Cie wspierać w leczeniu. Każdy z nas, na coś choruje, każdy ma gorsze, słabsze momenty w zyciu. Najważniejsze to czuć oparcie w 2 osobie. Bądź szczery. Najgorsze jest kłamstwo. Tak jak już wspomniałam, jeśli Cię kocha, naprawdę jej zależy na Tobie, wtedy będzie Twoją podporą. Jeśli natomiast tak nie będzie. to znaczy że dziewczyna , nie jest warta Twojego zainteresowania, oraz czasu. Ja też byłam w dłuższym związku 1.5 rocznym i wiem z własnego doświadczenia , taka moja uwaga, z biegiem czasu mija całe zauroczenie a miłość dojrzewa. I jeśli chcemy być z daną osobą, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że po pewnym czasie serce i uczucia przestają szaleć, a w grę wchodzi rozum. Wtedy właśnie oczekujemy aby nasza 2 połówka była dla nas wsparciem, przyjacielem, kumplem i kochankiem. Jeśli od początku okaże się, że dziewczyna zostawia Cię z takiego powodu, sam po czasie , kiedy znajdziesz sobie odpowiednią kandydatkę będziesz szczęśliwy że tak to się potoczyło. Kiedy dojdziesz do momentu w którym miłość ' dojrzeje' i zobaczyć że oparcie w 2 osobie jest najważniejsze. Nie bój się mówić o swoich uczuciach , broń boże o rzeczach i problemach które Cię dotykają. Partnerka nie ma wzbudzać strachu, ma być Twoją podporą. Pozdrawiam Natalia :)

Odnośnik do komentarza
Gość natalia.

Zgodzę się z koleżanką , 3 miesiące to mało, aczkolwiek każdy inaczej , odczuwa uczucia, jeden intensywniej 2 miej, a budowanie od początku związku na kłamstwach bądź tak jak w tej sytuacji na niedowiedzeniach nie wróży dobrze. Lepiej wiedzieć na czym się stoi. Jeśli ukochana jest warta uczuć i związku, na pewno doceni szczerość. Po pierwsze kłamstwo ma krótkie nogi, po 2 lepsza gorsza prawda od kłamstwa.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że lepiej powiedzieć (może nie od razu, dzisiaj do niej nie biegnij i nie mów), gdy się spotkacie, będziecie we dwoje to powiedz jej, że musisz jej coś wyznać, żeby przez chwilę posłuchała... i wtedy to wyznaj. Wiem, że to będzie trudne, ale tak jak poprzednicy uważam, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na pewno na jaw. Wierze, że to dziewczyna, która to zrozumie i wszystko będzie dobrze.
Trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...