Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie po okresie a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mozecie mi pomóż ???kochałam się z mężęm 3 dniu okresu potem dostałam taki boleśći brzucha trwały one jakieś 6 dni. Następnie 2 dni póżnie dostałam takiego plamienia brązowego..ipowtórzyło się to znów za dwa dnie...( okres mój trwa 4-6 dni...i dam go co 20-25 dni) Prosze o jakomś rade czy to ciąża ??:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z podanych przez Panią informacji wynika, że ryzyko ciąży jest niskie, aczkolwiek jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 do po stosunku. A propos Pani krwawień to są one nieco nieregularne o charakterze polymenorrhoea (krwawienia miesięczne występujące częściej niż fizjologicznie).

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem kochalalm sie z mezem 16 i 22 lutego okres roznil sie od wczesniejszych byl mniej obfity i bol byl mniejszy dostalam 5 dni wczesniej przed planowana data czy jest taka mozliwosc abym zaszla w ciaze.dodam,ze robilam wczoraj test ciazowy i wyszedl negatywny czy jednak jest jakies prawdopodobienstwo zebym byla w ciazy???

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiączka skończyła mi się 28 listopada. Wczoraj zauwazyłam na papierze toaletowym po wypróżnianiu pęcherza ślad krwi. Włożyłam wkładkę higieniczną. Poźniej na wkładce widać było krew tylko trochę ciemniejszą. Dziś dzieje się to samo. Dodam, że nic mnie nie boli. Używam od ponad 3 lat tamponów, ale nic takiego mi się nigdy nie przydarzyło. Jestem w stałym związku od 6 lat i od ok 4 lat uprawiamy seks bez zabezpieczeń. Moją obawą jest ciąża. Czekam na wizytę u ginekologa, ale mam też nadzieję na odpowiedź z tego forum.

Odnośnik do komentarza

jeszcze nie, ale myśleliśmy z narzeczonym, żebym zrobiła. uprawiamy seks przerywany. przez tyle czasu nic się nie stało, możliwe jest zajście w ciążę? nie będziemy zawiedzeni jeśli okaże się, że będziemy rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Gość migotka1

część .
dostałam okresu tydzień przed terminem . przed pojawieniem się miesiączki wspolzylam z partnerem doszło do (zalania ) w pochwie. po stosunku miałam skurcze macicy po czym pojawiła się miesiączka trwała ona od 14 lutego do 18 lutego po czym wystąpiły plamienia . mialyscie coś podobnego ? co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Gość MiniAnia

Witam. Od dwóch miesięcy dostaje po okresie brązowe plemienia... Mój cykl trwa regularnie 30 dni a okres 5-7 dni. Strasznie mnie to denerwuje bo tak naprawde niewiem czy dni plodne wypadna mi w swoim czasie czy się coś rozregulowalo. Czytałam ze to normalne ze macica sie czysci ale czytałam tez ze mogą to byc miesniaki lub ciaza... Proszę o jakas odpowiedz bo mam dopiero 18 lat a nie bardzo chciałabym byc krojona na stole operacyjnym w moim wieku.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie w sobotę 05.08 skończył mi się okres.wczoraj współżyłam z mężem dostałam bardzo skromnego krwawienia barwy jasno czerwonej....moje pytanie brzmi czy to może być ciąża proszę o bardzo szybko odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. Kocham sie z.chłopakiem prawie codziennie bez prezerwatywy .Dostalam okresu który trwał 4 dni po okresie miał przez 2 dni brązowe plamienie. Zrobiłam test ale wyszedl ujemny. Piersi mi.sie powiekszyly i mnie od czasu do czasu bola. Czy mimo ze test jest ujemny jest prawdopodobne ze jestem w ciąży

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiaczka 28.10 do 3.11. Dostalam planowo. Dnia 13.11 dostalam plamienia byla to krew ale skapa wiec napewno nie bylo mi trudno odroznic czy to okres czy plamienia. Plamienia trwaly 3 dni. Wczoraj miala planowany dzien dostania @. Ale jednak nie przyszla. Dzis rano robilam test no ale niestety wyszedl negatywny. Ostatni stosunek byl 5.11. Czy to może byc ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...