Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dolfia

Co na śniadanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zolniezanka

Na szybko i w biegu to mus owocowy tymbark, do tego jakaś bułka i jestem pełna, na kilka godzin mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mallinna

Różnie jadamy, czasami kanapki, parówki, naleśniki, czasami jajka z majonezem i keczupem włocławek ;) Jak za starych dobrych lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gassoline

U nas najczęściej są

Naleśniki

Pancakes

Owsianka z owocami oraz bakaliami

Kanapki z ogóreczkiem oraz cebulką (szczególnie teraz jak pojawiają się polskie ogoreczki, no po prostu nie mogę się powstrzymać :)). 

Na drugie śniadanie oczywiście sok owocowy albo warzywny. Ostatnio zamowilismy sobie wyciskarkę oraz była to bardzo dobra decyzja. Jesli szukalibyśce dla siebie dobrej wyciskarki, polecam to miejsce https://www.eujuicers.pl/ Własnie tam zamawialismy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omlet - mieszasz jajka z odrobina mąki i przyprawami, wylewasz na patelnie, dodajesz ulubione skladniki, skladasz na pol i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patrycjaPe
W dniu 19.09.2019 o 16:49, Sukre22 napisał:

Zrób sobie śniadanie, które będzie zawierać dużo białka, białko powoduje uczucie sytości.

Dobry trop. Ja osobiści polecam spróbować zamienić chleb na jakieś bardziej konkretne, cięższe pieczywo (tylko nie te suche wasy, bo to zjada się jak krakersy, a człowiek cały czas głodny XD), czasem kupuję sobie np. chleb proteinowy i taka jedna-dwie kromeczki zapełniają mi żołądek do południa spokojnie. Mniej węgli, więcej białka i śniadanko dobrze nasyci 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aska367

Najczęściej na śniadanie przygotowuję jakieś kanapki - ale staram się, żeby nawet one nie były nudne, dlatego różnią się od siebie w zależności od sezonu. Moi domownicy uwielbiają wędliny, dlatego muszę być na bieżąco z tym co w sklepach, dzięki aktualnej ofercie np. na https://www.kaufland.pl/oferta/aktualny-tydzien.html, ale oczywiście same wędliny to nie wszystko, bo do nich zawsze jest mnóstwo warzywnych dodatków, domowe pikle, ketchup albo jakieś sosy (ale też raczej staram się je robić sama). Takie śniadania smakują najlepiej moim łasuchom, dlatego zawsze muszę mieć głowę pełną pomysłów na kolorowe, smaczne i zdrowe kanapki, co nie zawsze jest tak proste, jak się wydaje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...