Skocz do zawartości
Forum

Infekcja pochwy a pranie bielizny


Gość Martyna3245245412

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna3245245412

Moja mama ma bliżej niezidentyfikowaną infekcję pochwy. Nie rozmawiam z nią, to nie wiem, zresztą nie była do tej pory u ginekologa, choć już od kilku miesięcy mówi, że musi iść- ALE NIE WIEDZIAŁAM, ŻE MA TĄ INFEKCJĘ!!! Nie wiedziałam o tym wcześniej, a w pralce, w której prałam moje majtki, były już wcześniej jej majtki. Prałam w czterdziestu stopniach, więc wątpię, żeby te zarazki się zneutralizowały... Byłam nieświadoma tego przez kilka miesięcy i zdarzało się, że majtki były prane w jednej pralce- moje i jej. Od kiedy się dowiedziałam o tej infekcji, nie mogę spać po nocach... Jestem młoda, nie chcę mieć żadnych choróbsk przez moją matkę! :( Na razie nie mam żadnych podejrzanych objawów, ale czy to jest prawdopodobne, że jestem już zarażona? Pomóżcie proszę, nie chcę iść do lekarza, ale czy w tej sytuacji muszę??? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli obawiasz się że też mogłabyś zarazić się tą infekcją zrób sobie kurację probiotykiem dopochwowym lactovaginal przez 10 dni, wzmocni on Twoją mikroflorę, która stanowi naturalną barierę ochronną. Bielizną zawsze możesz prać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Gość hortensja ma

nie sądzę żebyś zaraziła się przez pranie, może wspólny ręcznik czy toaleta, w każdym razie dobrze byś zastosowałam probiotyki ginekologiczne, uzupełnisz w ten sposób florę okolic intymnych, u mnie najskuteczniejszy jest invag, jest dopochwowy więc działa natychmiast bo miejscowo, ale najlepiej oczywiście zrobisz idąc z problemem do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...