Skocz do zawartości
Forum

Niskie ciśnienie i napady lęku po ostrym zapaleniu zatok


Gość Sos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie - mam 31 lat, od 5 tygodni zmagałam się z infekcją, ktorą jak się póżniej okazało w trakcie hospitalizacji zdiagnozowano jako ostre zapalenie zatok szczękowych z masywną obecnością treści ropnej - od początku infekcji zażywałam cipronex, summamed i finalnie Augumentin 10 dni po braku poprawy izba przyjęć - punkcje zatok, metronidazol i biotraxon - z wymazów wszystko jałowe w warunkach tlenowych - od wtorku jestem w domu zatoki ok jednakże borykam się z innym problemem a mianowicie jest mi bardzo słabo, po przebudzeniu już jestem zmęczona i jakby w innym świecie zamazuje mi się obraz pomimo ratowania się Cardiamidem z Kofeiną i kawą cisnienie wciąż 100/60 90/50, dopadają mnie jakieś ataki lęku, niedocukrzenia, skręty jelit i wzdęcia - morfologia przed leczeniem była ok - moje pytanie brzmi czy jest możliwe by przyczyną była candida jelit (biegunka byla jedynie 2 razy) lub co gorsza Chlamydia Pneumonie we krwi - proszę o radę co mam robić jak się ratować nie mogę normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to osłabienie organizmu spowodowane intensywną antybiotykoterapią jak i infekcja. Konieczne jest wykonanie badań dodatkowych, w tym morfologii z rozmazem, CRP oraz posiewów. W zależności zaś od wyników konieczne będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia. Do czasu postawienia diagnozy proszę dbać o prawidłową dietę oraz stosować probiotyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...