Skocz do zawartości
Forum

Pęknięte wędzidełko a konieczność wizyty u urologa


Gość ma...pm

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ze swoją dziewczyną uprawialiśmy seks (koło 5 rano) , po jakimś czasie poczułem lekki ból oraz obfite krwawienie z penisa. Sadzę że to naderwanie lub zerwanie wędzidełka , ból ustąpił po 30 min - godzinie , natomiast krawienie po 10 min , wczoraj po południu lekko jeszcze był podrażniony więc było lekkie dziwne uczucie , natomiast dzisiaj już nic nie czułem. Czy wymagana jest wizyta u lekarza? Jak odróżnic zerwanie od naderwania? Czy będzie mi to w czymś przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie odnośnie do konieczności udania się do urologa po naderwaniu (chyba naderwaniu bo nie wiem do końca jak to rozpoznać) wędzidełka. Otóż wędzidełko pękło mi zaraz przy samym żołędziu - około 1 milimetr może do 2 milimetrów od żołędzia. Głębokość tego pęknięcia, patrząc na wędzidełko wynosi około 2 milimetry może do 3 milimetrów. Generalnie nic się nie dzieje. Krwawiło to tylko około kilku minut i teraz gdy osuszam tę ranę np chusteczką pojawi się mała plamka krwi, ale wg mnie jest to spowodowane raczej tym, iż skrzep tam powstały się ciągle nawilża podczas mycia i musi powstać drugi i dlatego tak się dzieje. Poza tym nic mnie nie boli, tylko czuję jeszcze takie dziwne uczucie przy dotykaniu tego miejsca, ale nie jest to ból. I, jak wspomniałem, czy jest konieczna wizyta u urologa i coś z tym trzeba robić czy samoistnie się to zagoi? I jak to się zagoi - mianowicie chodzi mi o to, czy to się zrośnie? Czy jakoś organizm sam też dokona pewnej plastyki tego miejsca? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Częste pękanie wędzidełka skutkuje wytworzeniem blizny, która skraca wędzidełko. W przypadku skróconego wędzidełka urazy zdarzają się o wiele częściej. Powinien Pan udać się do specjalisty urologa, który po ocenie sytuacji będzie mógł zaproponować odpowiednie leczenie. Najprawdopodobniej będzie to zabiegowa plastyka wędzidełka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...