Skocz do zawartości
Forum

Głębokie uczucie bez wzajemności


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ponieważ mam poważny problem ,który polega na tym że odeszła ode mnie dziewczyna a ja nie jestem w stanie się z tym pogodzić i to już mnie męczy przez pół roku ciągle o niej myślę i nie mogę normalnie żyć bo wciąż ją kocham a kiedy ostatnio dowiedziałem się że ma innego to było jak nóż wbity w moje serce wiem że już nie wróci ale i tak ciągle o niej myślę nie moge dopuścić do myśli że ktoś będzie ją dotykał całował itp... I teraz chciałbym wiedzieć co mam zrobić by o tym nie myśleć by o niej zapomnieć? Czy powinienem udać się z tym do psychologa? Dodam tylko że przez to wszysko nie jestem zainteresowany innymi kobietami bo w głowie mam wciąż ją... Naprawde utrudnia mi życie ten problem :(

Odnośnik do komentarza

a ile minęło od odejścia Twojej dziewczyny od ciebie? Bo jeśli nie jest to zbyt długi okres czasu to po prostu musisz poczekać. Czas leczy rany więc poczekaj. Jeżeli zaś już minęło sporo czasu to może warto jednak skorzystać z porady psychologa? Może on Ci pomoże uporać się z bólem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziewczyna odeszła ok. pół roku temu i jest to ostateczne, tzn. nie macie kontaktu ze sobą albo ona ma kogoś innego, albo cokolwiek innego ale deklaruje, że między Wami jest raczej koniec, to wydaje mi się, że czas pogodzić się z tym faktem. rozstanie boli, zwłaszcza, jak się kogoś kocha, ale niestety trzeba iść dalej. Jesli będziesz o niej codziennie myślał, wspominał ją, wracał wspomnieniami do tego co było w przeszłości, to nigdy nie odgonisz się od tych myśli i uczuć, nie dasz przytłumic ich w sobie. jesli codziennie bedziesz wracal do tej osoby myslami ciagle bedziesz podneical ogien uczuc i ciagle rozpalal go na nowo. Najlepiej odganiac od siebie te mysli unikac ich aby spokojnie wyblakły i odeszły wraz z emocjami.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

lATWO PORADZIĆ ,TRUDNIEJ WCIELIĆ W ŻYCIE....jA WALCZĘ PRAWIE DWA LATA I WIEM CO CZUJESZ..nIE MA GODZINY,ŻEBYM NIE MYSLAŁA O CZŁOWIEKU ,KTÓRY MNIE WYKORZYSTAŁ I ZOSTAWIL JAK ZABAWKĘ A JA NADAL GO KOCHAM...JEDYNA RADA JAKA MI POMAGA TO WRACAJ JAK NAJCZEŚCIEJ DO WSPOMNIEŃ ,W KTÓRYCH BYŁEŚ SZCZĘSLIWY ZANIM BYŁEŚ Z NIĄ...TROCHĘ POMAGA PRZYNAJMNIEJ MI.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...