Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie rodziców chłopaka


Gość Alutka2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ze swoim partnerem 5 lat.Od samego poczatku nigdy nie bylam mile witana przez jego rodzicow.Kiedy dzwonie na domofon to oni przymykaja (albo calkowicie je przymykaja) drzwi do duzego pokoju w ktorym przebywaja zawsze tak jest.Czy to jest normalne?jak takie zachowanie odczytac?nigdy tez nie zapytano sie czy mam ochote na kawe, herbate nic.Przykro mi kiedy tam jade a czuje sie jak nie proszony gosc.

Odnośnik do komentarza

Przewaznie zachowuja( pisze o kolegach) chociaz w moim przypadku jest to zaostrzone.Oboje mamy po 20 lat nie jestesmy przeciez dziecmi ktorych zwiazku mozna nie brac na powaznie.On ma brata starszego wiem ze kiedy byl w tym samym wieku co moj chlopak jest teraz dziewczyny Byly zapraszane na obiadki itd

Odnośnik do komentarza

może porostu chronią swoją prywatność? Mój tata np jak ja przyprowadzałam kogoś to tez się chował. doszło do tego, że jak gotowała mi isę woda w kuchni na herbatę to wysyłał mi sms że ,,woda się gotuje" , albo wysyłała moją siostre. :D
Na pytanie czemu nie wejdzie stwierdzał że nie chce czegoś zobaczyć... Ale on nie bardzo lubi obcych i zachowuje się tak do wszystkich. Nie robi tego w złej wierze. Jak mu powiedziałam, że ludzie się dziwnie patrzą jak tak robi to stwierdził, ze nie chce przeszkadzać... :D

Odnośnik do komentarza

Oni ledwo odburkowuja na moje powitanie na sile jest te dzien dobry przeciez.To tym bardziej nie bedzie ochoty na rozmowe.Czy tak zachowuja sie kulturalni ludzie?ze zamykaja drzwi kiedy ktos przychodzi?czesto tez moje dzien dobry ktore slyszeli jest ignorowane.

Odnośnik do komentarza

Może warto ich podejść od innej strony
Tj.Kupić jakiś dobry placuszek albo samemu upiec
uprzedzić wcześniej chłopaka/narzeczonego
i chociaż spróbować z inicjatywą kawy lub herbaty?
Może nie są wylewnymi ludzmi,może ciężko nawiązuja kontakty?
Gdy sama sprobujesz to przynajmniej nie bedziesz miala sobie nic do zarzucenia pod tym wzgledem.

pozdrawiam
framubesax

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedzi;) ja juz tak probowalam przynosilam konwalie z ogrodka agrest I nic.Moja mama nawet za darmo naprawila proteze zebowa ojcu chlopaka I nic sytuacja jest taka sama.Ostatnio bylo tak ze przyszedl starszy syn z laska od razu bylo oh ah co chcesz do picia itd stalismy w tym samym pokoju mnie sie nie zapytano.Chlopakowi jest przykro ale on mowi ze on zawsze byl tym gorszym.Pani Agnieszko dlaczego rodzice robia taka roznice pomiedzy synami swoimi?

Odnośnik do komentarza
Gość Bezsenna123

Witam! Widzę że znajdujesz się w nieciekawej sytułacji. Może na początek powinnaś spróbować z nimi nawiązać kontakt? To znaczy np: zapytać im się jak im minoł dzień. Albo zaproś ich na kawe,uśmiechaj się do nich. Ale moja rada nie podlizuj się. Ja raz się podlizywałam rodzicom chłopaka i nie skaczyło się dobrze. Powiedzieli że jestem sztuczna jak plastik,i że zamiast się podlizywać powinnam była z nimi szczerze porozmawiać. Więc to samo radzę tobie,nic na siłe,nie podlizuj się. Staraj się być naturalna,i daj im do zrozumienie że zależy ci na swoim chłopaku i chcesz poznać bliżej jego rodziców. Pozdrawiam i życzę powodzenia;)

Odnośnik do komentarza

Czytając te wszystkie wypowiedzi sądzę, że ci rodzice poprostu nie chcą z tobą mieć kontaktów.
Przyczyną może być ten chłopak z którym prowadza jakieś rozgrywki albo ciepie nie lubią.Nic na to nie poradzisz skoro próbowałaś coś z tym zrobić .
Ja na twoim miejscu bym ich też unikał i jeżeli to możliwe ograniczył bym wizyty w ich mieszkaniu albo wręcz zaprzestał przychodzenia tam skoro cię traktuja jak ''trędowatą ''
Nikt jednak za ciebie o tym nie zadecyduje bo z porad możesz skorzystać lub nie .

Odnośnik do komentarza

wiesz nie sądze aby tu chodziło o ciebie, jesli mówisz że jego rodzice zawsze traktowali gorzej to tu chodzi o niego nie o ciebie. W takim przypadku przestań się strarać bo i tak nic nie zmienisz, na siłę ich nie zmusisz do tego by zmienili siebie i podejście do swojego syna

Odnośnik do komentarza

Witam,
Pytasz, dlaczego rodzice czasem wyróżniają jedno ze swoich dzieci. Niejednokrotnie wpływ na to ma kolejność urodzenia - napisałaś, że Twój chłopak ma starszego brata - on więc jest pierworodnym synem, któremu (jak wskazują badania) poświęca się więcej uwagi. Może być również tak, że rodzice znajdują więcej podobieństw do siebie u jednego z dzieci, a podobieństwa potęgują pozytywne uczucia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Piękne naukowe dywagacje. Prawda myślę jest banalna.
1. Rodzice Twojego chłopaka Cię nie akceptują,
2. Każdy ma prawo kogoś akceptować lub nie, rodzice Twojego chłopaka dodatkowo to zwykłe buraki z chamskim zabarwieniem.
Nawet jeżeli dojdzie do stałego związku z Twoim chłopakiem to na jego rodziców nie ma co liczyć. Co więcej, Twój chłopak skoro wie o Twoich relacjach z rodzicami i nie reaguje, jest nie w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...