Skocz do zawartości
Forum

Trzy osobowości w jednej


Mexi

Rekomendowane odpowiedzi

Mexi i teraz sam widzisz że z lekarzem musisz byc absolutnie i do bólu szczery.I bardzo dobrze że w końcu powiedziałeś o najważniejszych objawach.Jezeli chcesz żeby Twoj stan zdrowia się poprawiał to musisz! ZAUFAĆ LEKARZOWI i tylko lekarzowi.Jezeli dr wdrożyła do psychoterapii leki to na pewno wie
co robi.Jesteś chory i musisz się leczyć ,zapewniam Cię ze ja nie słyszałam o przypadku zeby jakiś lekarz leczył zdrowego człowieka.Jeśli jest jeszcze cos czego nie powiedzialeś to w na najblizszej wizycie to powiedz.Mexi tak jak Ci wczesniej pisalam tylko szczerosć wobec lekarza może owocować prawidłową diagnozą .I stosuj się do Jej zaleceń. O wszystkich /jeśli wogóle takowe będa/ informuj lekarza.

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak aż tak nie powinieneś się tym przejmować. Wielu ludzi ma ten problem. Moja babcia jest naprawdę bardzo dobrym człowiekiem, ale też ma tę wadę. Kiedys nawet, jak się zdenerwowała, to rozbiła o podłogę wielki wazon.
Może staraj sie panować nad tym na tyle, na ile potrafisz. Czasem pomaga zrelaksowanie się, wysiłek fizyczny, a czasem policzenie do dziesięciu wtedy, gdy obawiasz się, że stracisz nad soba panowanie.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj znowu widziałem je to się robi chore.Ostatnio siedzę na blacie stołu z nożem i jeżdżę nim po palcach bo mnie to uspokaja.
Co otym myśleć.Liczę na porady od was a nie typu powiedz o tym psychiatrze bo teraz nie mam z nią kontaktu a ja nie wiem co do tej pory robić.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza noc była koszmarna. W środku się obudziłem bo nie byłem wstanie tego oglądać.Mianowicie śniły mi się moje wpół obumarłe płuca.Później widziałem coś jeszcze dzisiejszego z znowu chemię tyle że tym razem jakiś dziwny związek Fioletowy odczynnik V.Wogóle to co to jest i czy to jest.
Tak swoją drogą byłem pierwszy raz na indywidualnym i było nawet fajnie.
Ciekawe jak będzie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem też w szkole i moja wychowawczyni zachowała się dość dziwnie. Przystaneła na przeciwko mnie i się patrzyła tak jakby mnie chciała tym wzrokiem zabić a później sobie poszła.Nie wiem o co jej chodziło.Ale ona jest trochę dziwna Zawsze była różna w stosunku do mojej osoby.Wszyscy mnie tam potraktowali normalnie ale ona już nie.

Odnośnik do komentarza

W domu już o wszystkim wiedzą.Tak pomagają.Przez jakiś czas byli przejęci teraz się to trochę uspokoiło.Dzisiaj usłyszałem od kolegów z innej klasy że się wszyscy śmieją z tego że ja na wagary chodzę.Nie wiem co się działo pod moją nieobecnością bo z mojej mi nie chcą powiedzieć. Udają że nic sie nie wydarzyło ale widać po chłopaku było że to nie jest pewne stwierdzenie więc chyba coś się jednak działo.Może jakoś samo to wyjdzie.
Mam trochę do zdawania ale dostałem już dwie piątki z chemi. Ciekawe jak pójdzie mi dalej.
Co do tej trójki to oni się przydają.Jak ja nie uważam to drugie Ja uważa.
Jestem już trzeźwy więc ich jakoś kontroluje.

Odnośnik do komentarza

Mnie nadal smieszą zabójstwa. W czoraj w wiadomościach podali że jakieś małżeństwo trzymało w zamrażarce ciała noworodków i się pokładałem ze śmiechu.Zapewne powiesz że to przykre no ale kto normalny trzyma ciała w lodówce.Tak swoją drogą to mam jeszcze drugi wątek na forum"Wystawa spreparowanych ciał".Jak chcesz możesz tam dołączyć bo nikt nie pisze. Jest na piątej stronie forum.

Odnośnik do komentarza

Mexi

Ale zastanawiam się nad tym jak powiedzieć mamie o tym czemu wzdychałem chemię bo chodzi tu wiadomo o kogo a on mnie zabije jeśli się mama o wszystkim dowie bo mi nie wolno.ymy fjhy.

No, chyba jednak aż tak fajnie nie jest. Posłuchaj, on Cie nie zabije, bo jego nie ma. Dlatego nie msz się czego obawiać, nic Ci sie nie stanie, jak powiesz mamie. Nawet powinienes to zrobic. I postaraj się już nie myśleć o tym je, i dwóch pozostałych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...