Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze z powodu braku pracy


Gość numier

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż w somie rozumiem ,
A wiec problem standardowy ( jak to w naszym spaniałym kraju ) pierwsza sprawa to podłoże finansowe w moim przypadku wygląda to tak że od bardzo młodych lat musiałem sobie radzić sam za czołem pracować w wieku 16 lat na rzecz pracy rzuciłem szkolę o tyle o ile kiedys dobrze zarabiałem ... teraz wszystko sie zmieniło problemy trwają juz ponad półtora roku wiem generalnie mogę powiedzieć ze jestem fachowcem w swoim fachu ale pracy jest mało a takim osobom jak ja nikt nie pomoże czasem czuje ze z miejsca zostałem skazany na porażkę życiowa dodatkowo jestem cholernym dzieckiem dda póki nie poszedłem na terapie nie wiedziałem co to znaczy teraz wiem za dużo

Odnośnik do komentarza

I z powodu pracy jest Ci aż tak ciężko? Masz rodzinę? Żonę, dziewczynę, dzieci? Mieszkasz z rodzicami, samodzielnie?
A może problem w tym, że nie potrafisz sobie poradzić z przeszłością???????
Jak można Ci pomóc skoro Twoje problemy są nieistotne?
Postaraj się trochę opisać swoją sytuację bo na razie, to naprawdę ciężko coś wywnioskować.
Pozdrawiam

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...