Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, kołatanie serca i zawroty głowy


Jakub17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem Jakub Mam 17 Lat I Ostatnio Mam Złe Samopoczucie Oraz Odczuwam Zmęczenie A Także Mam Kołatanie Serca Czasem Zawroty Głowy I Bóle Głowy A Także Trudno Mi Zasnąć Robiłem Już EKG, Echo Serca I Z Sercem Wszystko Okey Robiłem Też Morfologie I To Badanie Wykazało Że Mam Za Mało Magnezu Biorę Magnez Z Witaminą B6 (Magne B6) Robiłem Też Badanie TSH, FT3 i FT4 I Wszystko W Normie I Mam Pytanie Czy To Nerwica A Może Coś Innego ??

Odnośnik do komentarza

tak, wiem cos o tym... Nawet jesli jestes w dolnej granicy normy potasu czy magnezu to mozesz ciagle nie czuc sie dobrze. Ja juz drugi tydzien uzupelniam potas i magnez iloscia 1 g obu pierwiastkow dziennie w dawce podzielonej na rano i wieczor, i dopiero teraz powoli zaczynam czuc poprawe, serce bije troche wolniej, uspokaja sie. Wszystkie inne wyniki wyszly OK, a zaznacze ze po stracie "tylko" tych elektrolitow wyladowalam w szpitalu. Zycze cierpliwosci i wszystko bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

~Mała__Mi
po pierwsze nie pisz każdego wyrazu z dużej litery bo kiepsko to się czyta.
A od ilu bierzesz ten magnez? Bo może jeszcze nie zdążyłeś uzupełnić niedoborów

A więc tak magnez biorę niecały miesiąc tylko że najpierw brałem Neomag Stres i tylko jedną tabletkę dziennie ale od niedawna biorę Magne B6 dwie tabletki dziennie pierwsza w godzinach południowych a drugą wieczorem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...