Skocz do zawartości
Forum

Dorastanie a homoseksualizm


Gość Kanarek500

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kanarek500

Wyczytałem na forum że homoseksualne myśli w wieku dorastania to normalne.Czy długo trwa okres takich myśli.?Mam 14-lat i nie daje to mi żyć jest mi ciężko nie wyobrażam sobie innego życia a to nie ustępuje.Co do chłopaków to chyba każdy chce być umięśniony i tp. Czy to homoseksualne jak tego się pozbyć.?Jak dla mnie chłopcy są brzydsi i ładni.Co robić by tak nie było jak temu zapobiec.Kobiety są ładne i seksowne ale te myśli tak czuje że coś we mnie zmieniają. Załamałem się proszę o pomoc ...

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj ze specjalistą bo tutaj jak ci ktoś doradzi to się jeszcze bardziej możesz załamać.
Nie, nie wszyscy chłopcy chcą być wielcy i napakowani. To słabe jednostki chcac podbudowac swoje ego i pewnosc siebie pakują w siebie chemię. Dowartosciowuja sie, a pozniej czesto wykorzystujac sile fizyczna probuja pokazac swoja wyzszosc. W gruncie rzeczy sa zakkompleksionymi i zalęknionymi chłopczykami.

Odnośnik do komentarza

Różni ludzie przecież na świecie chodzą, ale myśli w takim wieku są jak najbardziej normalne. Może nie są do końca homoseksualne, a po prostu biseksualne? Nie ma w tym nic strasznego, przynajmniej tak mi się wydaje. A przejmowanie się takimi sprawami w niczym nie pomoże ;>

Odnośnik do komentarza

karolek17
Porozmawiaj ze specjalistą bo tutaj jak ci ktoś doradzi to się jeszcze bardziej możesz załamać.
Nie, nie wszyscy chłopcy chcą być wielcy i napakowani. To słabe jednostki chcac podbudowac swoje ego i pewnosc siebie pakują w siebie chemię. Dowartosciowuja sie, a pozniej czesto wykorzystujac sile fizyczna probuja pokazac swoja wyzszosc. W gruncie rzeczy sa zakkompleksionymi i zalęknionymi chłopczykami.

Wiesz co tak czytam Twoje odpowiedzi i zaczynasz mnie fascynować... Masz rację nie wszysacy chłopcy są napakowani, ale też nie każdy napakowany chłopiec chodzący na siłownie pha w siebie chemie i bije słabszych....

Odnośnik do komentarza
Gość Magda 4345

Nie myśl o sobie,że jesteś homosexualny,że teraz już na pewno tak zostanie itp.Po co sobie to wmawiać?Jesteś zupełnie ok,wielu młodych ludzi ma taki okres w życiu,ale to nic nie oznacza.Nie daj się zwariować wyolbrzymiając tę sytuację i myśląc bez przerwy o tym,a problem sam się rozwiąże...

Odnośnik do komentarza

drogi Kanarku, kiedy byłam w Twoim wieku również miałam takie myśli tyle że wobec kobiet, bo sama nią jestem. I też miałam wrażenie że to coś dziwnego, wręcz anormalnego. Nie pamiętam ile ta faza u mnie trwała, ale wiem że w pewnym stopniu ukształtowała moją orientacje seksualną. Jestem biseksualna. Pociągają mnie zarówno mężczyźni jak i kobiety. Z przedstawicielami obydwu płci i byłam w związku i również kontakty seksualne miałam z nimi.
Piszesz że każdy z mężczyzn chce być umięśniony, tak chce ale to niewiele ma wspólnego z orientacją tylko bardziej z lansowanym przez współczesne media kultem pięknej, zgrabnej i umięśnionej sylwetki.
Twoja orientacja dopiero się wykształci, ale pamiętaj że nieważne jaka ona by była nie możesz i nie powinieneś czuć się gorszy. Homoseksualizm czy biseksualizm to nic złego. Szkoda tylko że niektórzy nie są tolerancyjni i nie rozumieją że każdy ma prawo kochać, nawet odmiennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...