Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a możliwość ciąży


Gość dove1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem specjalistą, ale miałam podobną sytuację do Ciebie, tylko, że mój chłopak wcześniej się masturbował i się nie umył, oddał tylko mocz, na szczęście ciąży nie ma(oczywiście o tym fakcie powiadomił mnie po całej zabawie). W preejakulacie znajdują się plemniki, które nie są w stanie zapłodnić, chyba, że Twój się nie umył po tej zabawie, bądź prędzej się masturbował to mógł mieć spermę pod napletkiem czy w cewce moczowej. Preejakulat sam w sobie nie zapładnia, owszem jak wspomniałam wyżej, są z nim plemniki, ale one są po prostu za słabe.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W sobote 11 stycznia wszedłem w dziewczyne na ok. 2-3 cm, nieprzebijając błony dziewiczej. Było to tylko na ok. 1 min, więc do wytrysku nie doszło, jedynie po wyciągnieciu poczułem lekką wilgoć na członku. Dziś 13 stycznia dostała lekkiego krwawienia. Czym to może być spowodane i czy jest jakieś ryzyko ciąży? Miesiączka wypada jej końcem stycznia(28-29).

Odnośnik do komentarza

witam, dzisiaj mam 21 dzień cyklu , z chłopakiem kochałam się bez zabezpieczenia, prawie od początku cyklu do 13 cyklu kończąc we mnie, po 13 dniu kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale kończył na zewnątrz. Dzisiaj mierzyłam temperaturę ciała i miałam 37,2, z ciekawości zmierzyłam też pochwy i miałam 37,0 ... co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli cykle trwają różnie, to nie można w przybliżeniu powiedzieć kiedy były dni płodne. Powinno się je wyznaczać na bieżąco, kup sobie może tester na ślinę np Afrodytę. Będziesz wtedy wiedzieć kiedy może dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Mój lekarz kiedyś mi powiedział że w każdy dzień jest ryzyko zapłodnienia i wiem doskonale na własnym przykładzie że miał rację niby dzień nie możliwy a jednak coś sie przesunie ileś tam w nas jest plemnik i trafia na dobrą okazję lekarz wytłumaczył mi to ładniej i dokładniej dlatego dziewczyny skoro nie planujecie ciąży to poprostu się zabezpieczajcie nidy nie ma sto procent pewności że nie zajdziecie w ciążę!!!!

Odnośnik do komentarza

wiem że nie można wyliczyć, ale obserwuje siebie i akurat na 30 dniowy cykl mi sie zapowiadało, bo w ten dziec co mi miała wypaść owulacja bolał mnie jajnik. ja nie obliczam na jeden cykl tylko na cykle 30,31,32,33,34 więc mniej więcej patrze w który cykl wejde :P
A teraz tez mierzyłam temperature i dalej 37,2 więc nie wiem czy coś mnie bierze czy ktoś zawitał u mnie w brzuchu :P
Gratuluję maleństwa ; *

Odnośnik do komentarza

[quote="~podobna"]wiem że nie można wyliczyć, ale obserwuje siebie i akurat na 30 dniowy cykl mi sie zapowiadało, bo w ten dziec co mi miała wypaść owulacja bolał mnie jajnik. ja nie obliczam na jeden cykl tylko na cykle 30,31,32,33,34 więc mniej więcej patrze w który cykl wejde :P
A teraz tez mierzyłam temperature i dalej 37,2 więc nie wiem czy coś mnie bierze czy ktoś zawitał u mnie w brzuchu :P
Gratuluję maleństwa ; *

Zrób test ciążowy

Odnośnik do komentarza

podobna.
Czy ja dobrze rozumiem że mierzyłaś tą temperaturę "teraz" znaczy się w godzinach popołudniowych? Jeśli tak to w pomiarze nie masz co się doszukiwać.

W cyklu sprawdza się skoki temperatury tzw podstawowej temperatury ciała, mierzonej rano, najlepiej o tej samej porze, w jednym miejscu, przed wstaniem z łóżka. I sprawdza się skoki. żeby stwierdzić czy temperatura jest podwyższona musisz znać swoją temperaturę normalną. Poza tym inna będzie w pochwie inna w ustach inna jeszcze gdzie indziej. Ja dawno temu mierzyłam w pochwie i prawie całą drugą fazę cyklu miałam lekko powyżej 37 stopni. Jak mierze w ustach to mam 36,7 średnio w drugiej fazie więc widać różnicę. Poza tym to się zmienia. Nie ma co się doszukiwać w tym chorób czy ciąż. Trzeba by było mieć obraz z całego cyklu.

Odnośnik do komentarza

nie "najlepiej" tylko późniejsze pomiary w celu sprawdzania cyklu są bez sensu. Mogą ci tylko powiedzieć czy masz gorączkę czy nie. ja kiedyś różnie wstawałam i czasami jak mierzyłam około 8.00 ( mimo że dopiero się obudziłam) to już wynik tak odbiegał że mogłam go nawet nie zapisywać (nawet przy korygowaniu odbiegał).

Odnośnik do komentarza

To jest bardzo duze prawdopodobienstwo ciazy. A test mysle ze za szybko wykonalas poczekaj do 20 dni po stosunku i wykonaj test. Owulacja to jajeczkowanie czyli najbardziej odpowiedni moment na sex jesli chcesz miec dziecko w tedy jest najwieksza szansa na zaplodnienie a jesli sie nie zabezpieczalas....Szansa jest bardzo,bardzo duza ale roznie to bywa z natura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...