Skocz do zawartości
Forum

Bezsilność wobec partnera


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
jestem w pseudo związku, który zmierza donikąd. jesteśmy razem 4 lata z przerwami, jednak odnoszę wrażenie że mu na mnie nie zależy. Mam 28 lat, On 29 lat ale nie myśli poważnie o życiu. Każde moje zwrócenie uwagi traktuje jak atak, choć spokojnie mówie mu co czuje i myśle. Bardzo dużą rolę w jego życiu odgrywają znajomi. Gdybym kazała mu wybierać czego nie zrobie na pewno wybrałby kolegów. Święta spędziliśmy osobno, bo świętował ze znajomymi właśnie. Sylwestra udało się razem spędzić, aczkolwiek w sumie jedna impreza ale osobno. Sama nie wiem już co myśle i czuje, niby mi zależy ale czuje sie bezsilna, nie mam siły walczyć się i starać skoro on albo tego nie dostrzega, albo nic sobie z tego nie robi. myśle że nie zrobiłoby mu różnicy gdybym znowu odeszła. Nie jestem z kamienia i czasami wykrzycze co mysle, o co on sie obraza i ma pretensje, potrafi sie tydzien nie odzywac. W sumie boje sie ze nic dla niego nie znacze, mysle tak iedy mowi mi przykre rzeczy. Nie chce sie prosic o jego milosc, uwage i zainteresowanie. Kiedy mieszkalismy ze soba wcale nie bylo lepiej. Uwaza ze kazda zla sytuacja miedzy nami jest moja wina. Wiem ze powinnam odpuscic go na dobre i zaczac nowy rok normalnie, ale ciezko jest

Odnośnik do komentarza

Zwrócisz mu uwagę,a on ma urażoną dumę i zachowuje się jak dzidzia,mimo 29 lat. Wszystko jest na ciebie,bo lepiej tak zrzucić całą winę na jedną osobę,a swoim zachowaniem się nie przejmować.
Nie takiego życia chcesz i zdajesz sobie z tego sprawę,jednak...no właśnie,ciągle tkwisz w tym co nie ma sensu. Czujesz się uzależniona od niego,boisz się czegoś? że zabraknie ci siły by odejść i go przestać niańczyć?
Ty odchodzisz,wracasz i tak kilka razy,a on się nie przejmuje,wie że następnym razem też przyjdziesz.
Pora wziąć sprawy w swoje ręce,pokazać,że potrafisz żyć bez niego,to na początku jest cholernie trudne,ale wytrwałość i silna wola popłacają.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...