Skocz do zawartości
Forum

Monotonia w seksie i ochłodzenie relacji


Gość bartekkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartekkkkk

Witam, mamy po 22 lata z dziewczyna, mieszkamy razem.

Widzę że już wkradła nam się trochę rutyna do związku, i najczęściej widzę że seks już jej nie sprawia takiej przyjemności jak kiedyś. Kochamy się prawie zawsze w pozycji klasycznej i tyle...

Nie ma ochoty na seks oralny w moją stronę (lodzik) ale także za bardzo już nie chce nawet żebym ja jej to robił. Prawie bez gry wstępnej. Widzę to tak, że ona po prostu chce to jak najszybciej, skończyć jakby z obowiązku.

Doradźcie mi co zrobić, żeby urozmaicić pożycie seksualne u nas, aby ponownie odczuwała z tego satysfakcje jak dawniej.

Dłuższa gra wstępna i seks oralny? jaki jest przepis na dobry seks i rozgrzanie partnerki ? (oczywiście z Waszego doświadczenia, bo nie chce usłyszeć, że seks to nie przepis i nie ma idealnych porad ;) )

I czy jak ja ciągle chodzę i mówię o tym seksie, daje różne podteksty, głupie teksty itp, to to może ją też do tego seksu zniechęcać ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ciągłe namowy i aluzje zdecydowanie mogą zniechęcić jeśli kobieta ma niskie libido. Najlepiej działa rozmowa. Kiedy nie mam ochoty mówię o tym chłopakowi, jeśli widzi, że nie chcę - pyta lub nie ma tematu. Nigdy nic na siłę bo to strasznie zniechęca. Zapytaj czy ma jakieś fantazje, czy może ma ochotę na coś nowego. Możliwe, że po prostu jest przemęczona lub "ma gorszy czas" co nam kobietom zdarza się stosunkowo często. Co do seksu oralnego, jeśli nie ma ochoty na klasyczny to myślę, że na ten tym bardziej. Rozmowa to jedyne co może pomóc. A zamiast gry wstępnej może masaż, wspólna kąpiel? Albo jakas fajna zabawa... Chłopak ostatnio kupił mi jadalne pisaki do ciała... polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jak wroci do domu np. Po spacerze czy po pracy przywitaj ja calkowicie rozebrany a na penisie miej prezerwatywe I natychmiast zdejmij jej spognie zacznij ja calowac a penisa wloz jej do pochwy. Ja tak zrobilem I zadzi alalo! Potem kochalem sie przez prawie 15 godzin!!!!!!:-)

Odnośnik do komentarza

Wiele może być przyczyn lecz antonina słusznie zauważyła w takiej sytuacji przede wszystkim się nie naciska na partnerkę,zero współżycia.Co do tej rozmowy to bym się na razie wstrzymał,bardziej bym skoncentrował się na partnerce w sferze intelektualnej,wszelkiego rodzaju rozrywki,kino,restauracja,wspólny spacer,coś co lubi i co sprawi że oderwie się od domu,bądź spontaniczny lecz w ramach zdrowego rozsądku,może być po prostu przemęczona.Musisz popracować jednocześnie nad tym by oczarować partnerkę,tak samo ważne jest słownictwo,gesty i tak samo wygląd osobisty,wprowadź zmianę perfum czy garderoby,spraw żeby kobieta poczuła się wyjątkowa przy tobie,uświadom ją jaka jest ważna dla ciebie wszystko w formie czułej delikatności,po prostu zabłyśnij.Co do samego pożycia,niema stałej receptury ale zapewne,wszelkiego rodzaju wstępy są jak najmilej widziane kąpiel,masaż z wtarciem olejku bądź innego rodzaju formy,zapewne nie goń do zbliżenia,jeśli wyczujesz że partnerka niema ochoty odwzajemnić pocałunek,tylko przytul ją musisz być wyrozumiały,możliwe że partnerka poczuje nie pokój i zmieszanie,zapewnij ją że zależy ci na tym by ona była szczęśliwa i najważniejsze że jest obok ciebie.Na wszystko przyjdzie czas,może partnerka sama zacznie się otwierać,jeżeli po miesiącu nie zauważysz zmian zacznij delikatnie zagadywać,lecz wszystko zależy od intensywności twoich starań,czas bowiem tu nie jest wyznacznikiem.A sama rozmowa często podyktowana jest przygotowaniem staranie wykonanego podłoża by ją wykonać,dużej delikatności,reszta to metoda prób i błędów,jak i z czasem zdobytego wyczucia i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak chodzisz i ciagle wałkujesz temat seksu to jak najbardziej może się zniechęcać. Zastanów ię od jak dawna to trwa czy coś sie wydarzylo, np. jakaś kłótnia itp. Może chorowała na coś? Porozmawiaj z nią, powiedz, że Ciebie to martwi i nie chcesz jej naciskać ale chcesz wiedzieć czzy wszystko jest w porządku. Po tej rozmowie daj jej trochę czasu, np. 2 tygodnie. Nie namawiaj, nie naciskaj na seks itp. Po tym czasie zabierz ja na kolację i do kina, daj jej kwiaty i jak wrócicie do domu przytul ją i daj do zrozumienia, że masz ochotę na seks - może romantyczny wieczór obudzi w niej ochotę albo wypróbuj spontan, np. zabierz ją na wycieczkę np. na weekend w fajnym miejscu i tam spróbuj wyjść z inicjatywą "na spontana".

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od charakteru Twojej dziewczyny. Jeśli jest bardziej wrażliwa i spokojna zrób jej niespodziankę gdy wróci do domu możesz zapalić świeczki przygotować olejek do masażu jakieś wino i włączyć delikatny erotyczny film np. "Emmanuelle" - polecam właśnie dla kobiet nieśmiałych. Bądź czuły i pokaż jej inne pozycje ale nie odrazy wszystkie jakie znasz może jej się spodoba. A jeżeli jest bardziej odważna i pewna siebie możesz z nią porozmawiać szczerze i otwarcie że zależy Ci na sprawianiu Jej przyjemności i może udacie się na małe zakupy, możecie kupić wibrator albo jakieś fajne ubranko dla niej. Moim zdaniem sex jest ważny w związku i też z męzem mieliśmy chwile gdzie nie układało nam się w łóżku co odbijało się na naszych relacjach na co dzień. Na szczęście teraz jest już dobrze ciągle próbujemy nowych rzeczy:)Pozdrawiam i powodzenia z dziewczyną:)

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował z zaskoczenia zrobić kolację przy świecach, coś dobrego ugotować, wprowadzić romantyczny nastrój i poczekać na to co ona zrobi. Jeśli zobaczy, że np. odmówiła Ci seksu, a Ty nie masz o to pretensji to może dotrze do niej, że nie zależy Ci tylko na seksie. Druga opcja - pogadać z nią szczerze i powiedzieć, że od jakiegos czasu zauwazyłeś to o czym piszesz i czy ona też zauważa ten problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...