Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kwietniowa12

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do Kasi 65

Kasiu, ty masz 65 lat, czy to rocznik 1965? Jeśli masz 65 lat, to się wstydź, bo przecież w cionżę jusz nie zajdziesz, wienc po chuj ten śmierdzący anal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość do buractwa

jeśli myślicie, że spuszczając się w dupie, baba w ciążę nie zajdzie, to jesteście w błędzie, gdyż sperma wyciekając z dupy zahacza o wargi sromowe, a to wystarczy by plemnik niczym węgorz dalej popłynął na randkę z jajeczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blackier

Myśle, że obawa mężczyzny do seksu analnego wynika tutaj ze strachu o odpowiednią higienę. Przed seksem analnym można zawsze wykonać lewatywę ( zestawy do wykonania lewatywy są do kupienia w aptekach). I dzięki temu seks ten będzie o wiele bardziej czysty.
Na tej stronie jest dobry poradnik:
https://sexshop112.pl/blog/poradnik-erotyczny/58-stosunek-analny-o-czym-nalezy-pamietac-by-byl-bezpieczny-i-przyjemny.html

Jest tutaj kilka porad na temat tego o co zadbać aby seks ten był przyjemny i aby obojgu z partnerów przynosił satysfakcję. W co na pewno warto jest się zaopatrzyć:
Rozluźniający żel
Elastyczne koraliki analne
Masażer prostaty
Pompowana sonda
Pompowany korek analny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bentke

Dziękuję za odpowiedź.... Jeszcze proszę o jedna informację. Czy było to dla Ciebie bolesne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lbsc

Nie, nie było. Aczkolwiek pamiętam, ze byłam mega podniecona i po prostu chcialam spróbowac. Przyda się lampka wina ale nie więcej. Tak abys się rozluźniła ale z drugiej strony abyś nie byla pijana i abyś odczuwała przyjemność. Ze swojej strony dodam, ze mam porownanie do żeli od durexa i od unimila jednak moim zdaniem belover sprawdził się tutaj najlepiej. Daje najlepszy poślizg i moim zdaniem jest najprzyjemniej. A i jeszcze jedno. Jak zacznie Cie boleć to niech on nie naciska mocniej. Musisz być gotowa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

Jaki problem, znajdź drugiego wyspecjalizowanego w temacie.

Co dwóch facetów to nie jeden, wyrobisz bez trudu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaga 66

Robi się to w nawilżanej prezewatywie.Ja miałam większe doznania niż przy normalnym stosunku ponieważ mam orgazmy pochwowe anie łechtaczkowe. Chodzi o to, że wolę powirzchowną niż głęboką penetracje.życzę samych miłych chwil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Twój facet nie chce sam spróbować to raczej go nie przekonasz.. Ja radzę poczekać albo delikatnie zasugerować,  że fajnie byłoby spróbować czegoś nowego. Mój chłopak sam wyszedł z inicjatywą po pewnym czasie bo ciekawiło go jak to jest. Warto jednak zaopatrzyć się w lubrykant bo jednak tam jest nieco inaczej 🙂 Znajdziesz go na stronie  https://secretplace.pl/lubrykanty/ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...