Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?


Gość Kwietniowa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwietniowa12

Mam 22 lata od 4 lat jestem z narzeczonym. Ostatnio koleżanka zachwalała seks analny ja już dawno chciałam spróbowac ale mój facet jest na nie. Wymysla xx powodó dla ktorych to jest beznadziejne. Jak go przekonać?

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie wiem czy jest sens go przekonywać. Nie ma ochoty spróbować i tyle, powinnaś uszanować jego zdanie. Odwróć role i pomyśl jak Ty byś się czuła gdyby Twój partner ciągle Cię namawiał. Czułabyś się osaczona i po prostu miała byś dość. Tak samo on. Powiedz mu po prostu, że chciałabyś spróbować i jak kiedyś zmieni zdanie to jesteś chętna na łóżkowe nowości. Może za jakiś czas temat będzie dla niego aktualny i postanowi, że jednak chce spróbować. Nie naciskaj go i daj mu czas, a zobaczysz, że sam może się nad tym zastanowić i kto wie - może zechce spróbować.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Kwietniowa12

bez przesady panowie ja mam ochote na seks analny mam ochote zawsze na seks bo uwielbiam seks ale nie chce zdradzac chce po prostu aby mnie zrozumiał i zaspokoił moje potrzeby nowosci, boje sie Was przeciez Was nie znam

Odnośnik do komentarza

ja mialem podobna sytuacje, choc ogolnie jestem bardzo otwartym na doswiadczenia czlowiekiem (rowniez seksualnie). Mialem nowa dziewczyne i nie moglem sie nia nacieszyc waginalnie, ona pare razy wspominala ze chcialaby sprobowac analnie (tez dziewicza). Ja jako ze uwazalem ze eksperymentami analnymi zajmiemy sie potem zawsze mowilem ze pozniej pozniej. Ktoregos razu gdy lezelismy na lyzeczke nabila mi sie na pal i juz bylem w niej... baardzo ciekawe uczucie ;) ogolnie ona sie troche zrazila bo ja bardzo bolalo (mimo ze b chciala), a ja sie rozkrecilem i potem to ja ja namawialem ;) ogolnie polecam jakiegos obszerniejszego pdfa bo ksiazki raczej ciezko dostac. traktuja tam o tym jak sie przygotowac mentalnie i fizycznie.
ps uzywanie duzej ilosci lubrykatow mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza

Hej Kwietniowa,
prubowalas zachetami. napewno uprawiasz sex na jezdza, wes spruboj na odwrot usiasc na nim, wiec plecami do jego twarzy, wypnij sie troche i sama sie zabaw swoim tylkiem, wsun palca sobie, moze go tym zachecisz, A jak nie to masz naprawde dziwnego kolesia

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxxxxxx

A pózniej daj mu tego palca powachac to napewno cie rzuci hahaha
Sex analny to brudna sprawa... który facet chce śmierdzieć twoim gxxxxm, albo znależc "niespodzianke" pod napletkiem po wyciagnieciu swojego członka z twojego odbytu??? Postaw sie na jego miejscu.

Odnośnik do komentarza

hej
daj mu dojrzeć do tego on jeszcze nie poznał dobrze jak to się robi na misjonarza , powiem tylko tobie byś pamiętała o jednym że jak ktoś tu wspominał może być to śmierdząca sprawa , sex analny może być cudowny jak oboje tego chcecie ty dobrze się przygotujesz do tego wraz z ze swoim odbytem przed najlepiej mała lewatywa on ten pierwszy raz bardzo delikatny ,
miłego i udanego sex-u

Odnośnik do komentarza

Hej malenka daj namiary na siebie mnie nie będziesz musiała prosić a pierwsza zdradę napewno ci wybaczy jeśli nie to nawet się nie przejmuj ważne że ty podczas gdy będziemy to robić poczujesz się jak w niebie i będziesz spełniona. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Gość romantyk gawedziasz

Ją uważam że do anala trzeba się odpowiednio
przygotować anie pchać na siłę wtedy bardzo boli ale po odpowiednich pieszczotach najpierw językiem potempaluszkiem potem dwoma z dużą ilością lubrykatu powolutku chodzisz w nią wykonując powolne ruchy aż całkiem się rozluzni wtedy jest bardzo przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Gość uwielbiam...

Na samym poczatku dosc sceptycznie podchodzilam do seksu analnego,tyle sie nasłuchałam ,że to boli i wogóle...
Jednak uwielbiam wyzwania i szczerze NIE ŻAŁUJE
Anal sprawia mi tyle przyjemności,że nie wyobrazam sobie stosunku bez udziału mojej dupci.
Moj facet jest mega zadowolony bo nawet jak mam okres to sie kochamy,a wczesniej zamiast seksu miał 4dni lodzika(tez nie narzekał),ale teraz to oboje czerpiemy z tego przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...