Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?


Gość Kwietniowa12

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ do anala dążą przeważnie chorzy mężczyźni, którzy mają problem spuścić się w luźniejszej pochwie, proponuję test na rozróżnienie pochwy od odbytnicy:
Kupić sztuczną pochwę o nr mniejszą od średnicy penisa, wysmarować gównem i w łóżku w sprytny sposób nakierować penisa swojego kochanka na otwór w sztucznej pochwie. Ręczę, że żaden nie rozpozna różnicy. Zaoszczędzicie w taki sposób na własnym zdrowiu , gdyż będzie bydlę zadowolone/syte i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Gość uzdrowiona 40

analseks, to dewiacja, której czepiają dię osoby kalekie: oziębłe kobiety pozbawione orgazmu waginalnego, mężczyźnie mający problem z ejakulacją w luźniejszej i śliższej pochwie. No cóż tonąca kaleka nawet brzytwy się złapie, taki takim nawet smród nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Gość prawda jedyna

Odbytnica, to mm gładkie pozbawione receptorów czuciowych i prezentacji w mózgu, zatem grzebanie w dupie to taki sam efekt jak głaskanie paznokcia, czyli zero przyjemności. Mężczyzna może się spuścić nawet dziurze wysmarowanej gównem, ale kobieta niestety musi mieć stymulowaną łechtaczkę i punkt G. Owszem, mając penisa w dupie i równoczesna stymulacja łechtaczki wyzwoli orgazm, ale sam anal nie. Zatem orgazm analny, to fikcja głoszona przez kalekich nieuków

Odnośnik do komentarza

u gejów jest możliwy orgazm analny. Cwel spuszcza się bez problemu bo dupa ciaśniejsza od cipki, a ciota spuszcza się dzięki temu, że cwel stymuluje swoim fiutem prostatę cioty.
Kobieta nie ma prostaty, więc czysty anal, czyli grzebanie w dupie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

tę powyższą reklamę z "ogórkiem" to zamieściła osoba mająca pojęcie o seksie, za przeproszeniem, jak świnia o tańcach!!!
3 godziny szorować w pochwie bez wytrysku, to narobienie ranek na ch*ju i w pi*dzie, to ból a nie przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość nie dam dupy

anal to obrzydlistwo.
Próbowałem z własnym palcem i wąską szyjką butelki.
Prędzej hemoroidów sie nabawisz okropnych niz doznasz przyjemnosci i potem jeszcze palec śmierdzi i 5 razy myć trzeba. Nie wiem co w tym kobiety widzą dobrego to bardziej zboczenie chyba niż sex.

Odnośnik do komentarza

jeżeli partner nie jest zbyt chętny do stosunku analnego, to przechytrzyj go, każ mu się położyć na plecach , pobaw się penisem i kiedy będzie już twardy nadziej się na niego i ujeżdżaj go w pozycji na jeźdźca, niezbyt długo, wyjmij penisa i nakieruj szybko na kakałko (wcześniej opróżnione , umyte i nasmarowane żelem lub kremem) i nadziej się powoli na niego i rytmicznie go ujeżdżaj tak jak cipką, jest przy stosunku cały czas podniecony i n e powinien zaprotestować bo jest mu dobrze aż do samego wytrysku

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Autorki

namów go na eksperyment: wsadzisz mu do dupy dildo wielkości jego penisa, i jak się nie zesra z bólu a tryśnie rozkosznie spermą, to wtedy mu dasz dupy swojej.
Myślę, że ma rację, że nie chce wąchać smrodu gówna i podłapać rakotwórczego brodawczaka, który bytuje w tych okolicach.
Poza tym, ty jesteś okaleczona z orgazmu waginalnego, że łapiesz się jak tonący brzytwy śmierdzącej dewiacji?
Niedroga, acz ciemna babo, orgazm analny to fikcja, gdyż mm odbytnicy to mięśnie gładkie pozbawione receptorów czuciowych, zatem dupa nie prezentacji w mózgu w Ośrodku Rozkoszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Do analkowiczów

Kobiecy czysty orgazm analny, to fikcja. Mężczyzna może się spuścić nawet w dziurze po sęku wysmarowanej gównem, więc po chuj ryzyko i smrodu i chorób: brodawczak, nietrzymanie kału i sranie w kolejce po chleb.
Jednym zdaniem: anal to rzekoma konieczność dla osób kalekich pozbawionych orgazmu normalnego.

Odnośnik do komentarza

A polecicie jakiś lubrykant? Ewentualnie kulki analne?

Z jednej strony mnie ciągnie aby spróbować jak to jest, z drugiej trochę się boje bólu. Facet moj nie naciska i mówi,ze poczeka aż będe gotowa. Jednak widzę, że sama ta perspektyw jest dla niego bardzo podniecająca i ze chciałby spróbować. NO i sama chciałabym zrobić mu przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Kwietniowa12

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 12-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! mgr Kwietniowa

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

[quote="~benkte"]A polecicie jakiś lubrykant? Ewentualnie kulki analne?Z jednej strony mnie ciągnie aby spróbować jak to jest, z drugiej trochę się boje bólu. Facet mój nie naciska i mówi,ze poczeka aż będę gotowa. Jednak widzę, że sama ta perspektyw jest dla niego bardzo podniecająca i że chciałby spróbować. NO i sama chciałabym zrobić mu przyjemność.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Największą przyjemnością dla twojego obawiającego się kłopotów, mężczyzny, będą brodawki brązowe na twarzy, genitaliach, i całym ciele z powodu wirusa brodawczaka, bytującego w okolicach odbytu.. Zamkniesz go sobie w klatce niczym małpę i uzyskasz orgazmy analne na sam widok małpy.Miłego orgazmu analnego, moim zdaniem, debilna kobieto.

Odnośnik do komentarza
Gość Ostrzeżenie

Na wirusa brodawczaka nie ma szczepionki, a żadne antybiotyki nie działają. Higiena i wierność nie mają w przypadku tego wirusa, znaczenia, ma on to w "dupie"Brodawki na ciele, oprócz ohydnego wyglądu z biegiem czasu rakowacieją, a to jest równoznaczne, niestety, ze śmiercią, gdyż na raka też nie ma lekarstwa.
No cóż, dla chwili przyjemności, modliszek daje się samicy pożreć żywcem, więc dla dla takiej chwili dawaj dupy ile wlezie, bo i tak i tak gleba.

Odnośnik do komentarza
Gość metoda na dziś

zamiast ryzykować, kup w seksszopie sztuczną dupkę, wysmaruj ją swoim kilkudniowym gównem i podczas dobierania się do ciebie nadstaw mu tę sztuczną dupkę, zobaczysz, że będzie w siódmym niebie i nie zauważ różnicy, a ty ocalisz życie i honor.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Kasi 65

węszę na odległość, że jesteś i stara i oziębła jak pień, i w śmierdzącym analu szukasz jedynej przyjemności.
Współczuję Ci, i w wcale się nie dziwię, gdyż tonąca nawet brzytwy się łapie, tak i Ty nie zważając na negatywne konsekwencje dajesz dupy. Będzie jeszcze lepiej jak po spuszczeniu się w twojej dupie, takie ufajdanego penisa w spermie i gównie weźmiesz do buzi/mordy, okazując szczyt uległości dla bezmózgowego byczka/menża. FUJJJJJ

Odnośnik do komentarza
Gość Brodawczak 50

~Kasia65
Jeśli chcesz się odpowiednio do tego przygotować, pamiętaj, że Twój komfort jest najważniejszy ;) Może ten artykuł Ci w czymś pomoże Pielęgnacja

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Wirus brodawczaka ma w "dupie" pielęgnację i wszelkie zabiegi higieniczne i działa po swojemu, czyli tworzy brązowe brodawki na twarzy i całym ciele, w tym penisie i wargach sromowych. Brodawki z biegiem czasu rakowacieją.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj ale kiedy będziesz na 100% gotowa. I to dla siebie a nie dla niego. Kiedyś zupełnie nie byłam przekonana do takich wynalazków oraz seks analny xle mi się kojarzył. Z czymś nieprzyjemnym. Jednak teraz jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi oraz jeśli para ma do siebie zaufanie to seks analny może być dobrym uzupełnieniem naszego związku.
Do seksu analnego polecalabym ten lubrykant:
https://intymnosc.pl/pl/lubrykanty-zele-analne/1242-be-lover-gel-forte-gesty-zel-intymny-na-bazie-wody-100-ml.html
Daje najlepsze nawilżenie ze wszystkich mi znanych.

Odnośnik do komentarza

psia mać, tak fajnie było, ale jak wyciągnął, to strumień spermy i kału lunął na pościel i wersalkę. Co ja mam teraz zrobić, bo rodzice mnie zabiją? Czy to da się jakoś wyczyścić, by nie śmierdziało, chodzi mi o wersalkę, bo pościel można wyprać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...