Skocz do zawartości
Forum

Czy zostanę starym kawalerem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pytanie tak jak w temacie, chodzi oczywiście o mnie. Ogólnie jestem domatorem i to jest problem. Od niedawna próbuję to zmienić. Zacząłem w soboty jeździć na imprezy, fajnie jest ogólnie. Mieszkam na wsi więc dużo tu takich miejsc spotkań nie ma. Czasem jeszcze chodzę do kafeterii na pogaduchy z kolegą. Mój problem to taki że nie mam doświadczenia z kobietami jeszcze mimo że mam już 20 lat. Inna sprawa byłaby gdybym choć już miał coś za sobą. Nie chodzi tylko o seks rzecz jasna, ale jakieś głębsze relacje z dziewczynami. W pracy poznałem kilku panów którzy mają po 30-50 lat i są starymi kawalerami. Pytanie czemu? Czy ja też taki będę? Bo myślę że jeśli dalej będę tak w domu siedział to tak się stanie, a nie mam zamiaru być sam. Nie ukrywam że trochę jestem zdesperowany, ale muszę jakoś wyjść do ludzi. Teraz jest adwent a z racji że jestem wierzący to na imprezy chwilowo nie jeżdzę i znowu cały czas w domu siedzę. Chce poznać miłość ale boję się że trochę za późno się obudziłem. Co myślicie o mojej sytuacji? proszę o opinie i rady, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz kogoś poznać przez internet albo zapisując się na kurs językowy/ taneczny itp. Nie jest jeszcze za późno ale dobrze by było gdybyś jak najszybciej się przełamał bo im później tym będzie gorzej. Zaczniesz pewnie niedługo porównywać się z kolegami którzy założyli już rodzinę lub są w szczęśliwych związkach i samoocena dodatkowo Ci spadnie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - kto powiedział że w Adwent nie możesz chodzić na imprezy? Przeciez zamiast na dysco możesz iść do baru czy kawiarni? Ja w tym problemu nie widze.
Po drugie - jasne ze masz szanse. Macie po 20 lat. Co do Pana :D to jak będziesz wychodził na spotkania to w końcu kogoś poznasz, może któryś z kumpli przyprowadzi jakąś koleżnkę albo siostrę :D
Co do Pani, musisz zacząć wchodzić. Co z tego, że jesteś sama, zaproś znajomych do klubu, idź razem z koleżankami na dyskotekę czy chociązby na kawe.

Odnośnik do komentarza
Gość niewy......na

Nigdy nie jest za późno na miłość. Znam faceta który ożenił się po raz pierwszy po 40 i ma małe dziecko. Oczywiście nie życzę Ci żebyś tak długo czekał, po prostu zawsze jest nadzieja na miłość. Zacznij wychodzić do ludzi.

Odnośnik do komentarza

20 lat to nie jest dużo zależy jak do tego podejść,można zacząć wcześniej i nie stworzyć związku a przeżyć zawód z tytułu (młodości) choć niema stałej reguły.Warto się zapewne nie śpieszyć,często jest tak że przychodzi to w najmniej odpowiedzialnym momencie.Dobrze że wychodzisz do ludzi,nie patrz na panów między 30tym a 50tym którzy są kawalerami,nieraz są po nieudanym związku nieraz nie trafili bądź wybrali formę która obecnie im pasuje,patrz na siebie i inwestuj,tak samo w rozwój intelektualny tak samo jak emocjonalny,ważne byś się rozwijał samorealizując,znajdź jakieś hobby,określ cel i podążaj drogą jednocześnie pracując nad sobą by stać się w przyszłości jak najlepszym partnerem dla kobiety,a zapewne z czasem taka się odnajdzie.Nieważne jest kiedy zaczniemy żyć lecz ważne jak zamierzamy te życie przeżyć a często pośpiech nie jest dobrym doradcą.

Odnośnik do komentarza

Najlepszą radę dała Ula.

Idź na kurs językowy! Bardzo dużo kobiet.
Idź na kurs tańca! Bardzo dużo kobiet.

Po prostu rozmawiaj z ludźmi i poznawaj ich, a kursy są doskonałym miejscem.
Miej pozytywne myśli i pozytywne nastawienie. Kobiety kochają optymistów.
Musisz umieć zorganizować sobie ciekawie czas i kobietę zaproś "do tego czasu" np. z organizuj wycieczkę w góry, wycieczkę na rowerze w okolicę. Jak już będziesz umiał zorganizować ciekawie czas, to zaproś jakąś kobietę "Jadę w góry. Może masz ochotę się wybrać na wycieczkę w ten weekend?".

Nie musi od razu być hiper odjazdowa laska. Możesz wziąć tę średnią, po to żeby zdobyć więcej doświadczenia z kobietami. I nie przejmuj się zbytnio sobą i wszystkim. Dbaj o siebie tylko tyle wystarczy.

Trzymaj się, to jest naprawdę proste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...