Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po zabezpieczonym stosunku


Gość olapliko

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2 miesiące temu kochałam się ze swoim chłopakiem, nie pamiętam dokładnej daty. Zabezpieczaliśmy się i wszystko było w porządku. Miesiąc temu na początku listopada dostałam okres coś około 4 listopada, teraz w grudniu nie dostałam tego okresu. Czy mogę być w ciąży? Czy to jest spowodowane tym że się denerwuje i myślę o tym.
Proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W celu weryfikacji czy jest Pani w ciąży proponuję wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. Innymi przyczynami zatrzymania miesiączki mogą być stres, zaburzenia hormonalne, intensywne odchudzanie, czy przemęczenie. Jeśli ciąża zostanie wykluczona i w dalszym ciągu nie dojdzie do krwawienia to należy udać się na wizytę do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

odbyłam stosunek z zabezpieczeniem (prezerwatywa) , 2 dni przed miesiączką. teoretycznie były to moje dni niepłodne. miesiączkę dostałam normalnie. teraz kolejna spóźnia się już prawie tydzień. miałam już objawy takie, jak przed każdą miesiączką, ale krwawienia nadal nie ma. czytałam, że podczas ciąży kobiety mają bardzo obfity śluz, a przed miesiączką pochwa jest sucha. zauważyłam, że w tej chwili nie mam żadnej wydzieliny z pochwy. czy to może wykluczyć ciążę a opóźnienie można wytłumaczyć stresem z tym związanym?

Odnośnik do komentarza

Hej!
Mam nieregularne miesiączki raz np 31 dni cyklu a raz 42 . 2 tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem z zabezpieczeniem prezerwatywą .Nie doszło do pęknięcia i wszystko poszło bez problemu tzn nic nie wyleciało . Teraz mam objawy jak przed okresem tzn ból piersi rozdrażnienie jak co miesiąc a okres spóźniania mi się 10 dni czy mogę obawiać się ciąży ? Denerwuje się co może tylko pogorszyć sprawę ale nie wiem co myśleć .

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana888

Mam taki problem, kochałam się w tym miesiącu z chłopakiem 3 razy, od początku cyklu mierzę codziennie rano temperature w pochwie i wynika z niej że owulację miałam dośc późno bo ok 20-21 dnia cyklu. kochałam się dwa razy w dni niepłodne w 8 dniu cyklu zaraz po miesiączce i w 28 dniu cyklu, natomiast w dni płodne miało to miejsce właśnie w 21 dniu cyklu. Nasz stosunek za każdym razem odbywał się przy zabezpieczeniu, chłopak bym w prezerwatywie dodatkowo używamy globulek dopochwowych zgodnie z instrukcja i wytrysk następuje bezpośrednio poza mną. Tymi dwoma stosunkami się tak nie przejmuję ponieważ widzę po temperaturze że nie było owulacji a do niej było jeszcze sporo oraz było już po niej. NIgdy nam nic nie pękło, mniemam że gdyby tak było to nie dałoby się tego nie zauważyć, tak samo 21 dnia bo stosunku sprawdziłam gumkę i była cała nic się z niej nie wylewało. Problem jest w tym że dziś jest 35 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu, mam coraz większe schizy i nakręcam się co jest też powodem tego iż okres się spóźnia cały czas analizuję wszystko po kolei, bardzo boje się o to że moge zaciązyć dlatego zawsze staramy się żeby było bezpiecznie, wiem że prezerwatywa nie była pęknięta, po związaniu jej i góry przed wwyrzuceniem sprawdzałam czy nic z niej nie wycieka, a mimo to nie umiem się uspokoić, czy mogę być w ciązy stosując takie zabezpieczenie ? dodam że okres mam róznie co 28-33 dni

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra188

Witam prosze o rady wiec tak we wrzesniu tamtego roku odstawilam tabletki antykoncepcyjne po 1,5rocznym stosowaniu w pazdzierniku mielismy wpadke wiec zarzylam tabletke na wszelki wielki PO po tej tabletce okres spuznial mi sie 2tyg a potem okres dostalam na poczatku grudnia a potem w styczniu i w lutym i byl regularnie teraz ostatnia miesiaczke mialam 7lutego i kochalismy sie z zabezpieczeniem ale okresu jak nie ma tak nie bylo a dzis juz 22marzec dzis robilam test i wyszedl negatywny tak jak i przed tyg niewiem co mam o tym myslec brzucho pobolewa mnie tak jak do miesiaczki ale nic nie ma tylko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...