Skocz do zawartości
Forum

Przemoc psychiczna wobec żony


Gość elizabeth47

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elizabeth47

Witam
Dokładnie zdefiniowane te wszystkie przykłady molestowania psychicznego dotyczą mnie dokładnie tak sie dzieje w moim zwiazku w którym zawsze byłam nikim kiedys było fizyczne znecanie sie a teraz psychiczne ale juz dłuzej nie wytrzymam gdzie mam sie zgłosic o pomoc musze sie wyniesc z tego domu nie wiem musze sie rozwiesc a boje sie ze nie dam sobie rady sama musi mi ktos pomóc uwolnic sie z tego teroru

Odnośnik do komentarza

Elizabeth możesz się zgłosić do najbliższego Centrum Interwencji Kryzysowej,tam otrzymasz wszelką pomoc.W kryzysowych sytacjach jest możliwość, zamieszkania na kilka tyg.
Jezeli masz małe dzieci możesz na kilka miesięcy zamieszkać W Domu samotnej matki, lub w Ośrodku dla Ofiar przemocy.Myślę jednak że w Centrum otrzymasz kompleksową pomoc natychmiastową, a w Twoim przypadku chyba o to chodzi......

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Tak ja pisali Przedmówcy - najlepiej zgłoś się do centrum interwencji kryzysowej, gdyż tam, oprócz psychologów są również prawnicy i pracownicy socjalni.
Możesz także skorzystać z Niebieskiej Linii (Infolinia Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie,
tel. 0 800 120 002, www.niebieskalinia.info
czynne pon-sob 10.00-22.00, niedziela i święta 8.00-16.00).
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam ja znowusz mam inny problem bo nie jestem do konca przekonana czy to juz znecanie psychiczne czy poprostu jego charakter i sytuacje w zyciu ktore sprawiaja ze on sie denerwuje wzeszczy.kiedy go poznalam juz wtedy wiedzialam ze byl inny wydawal sie holerykiem nerwusem ale mial cos w sobie zakochalam sie chyba nadal go kocham.tylko jestesmy juz 4 lata po slobie mamy 5letniego syna a drogi w drodze,zawsze sie szybko denerwowal wrzeszczal ale co roku jest gorzej potrafi uderzyc synowi kaze mowic do mnie ze jestem kurwa...boil nie to sama nie wiem co o tym myslec czy jeszcze wybaczac czy sie zastanawiac w droga strone.on ma takie dwie osobowosci raz wrzeszczy raz przytula.potrzebuje rady.

Odnośnik do komentarza

Tacy tak mają...,myślą ,że idzie nadrobić takie idiotyczne zachowania,ale tak się nie da...
na pewno jest to chwiejność emocjonalna,cechy charakteru,ale z jakiej racji ma cierpieć żona!?
A to co piszesz,co on każe mówić synowi ,to jest niewybaczalne... , zakrawa na psychicznie chorego,

powinnaś dawno od niego odejść,teraz jak piszesz druga ciąża,nie wiem jak Ty chcesz wychowywać te dzieci w takiej atmosferze ,co z nich wyrośnie...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...