Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje prawdopodobieństwo, iż jestem w ciąży?


Gość Clemmie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz a okres. Zwracam sie z prośba o pomoc. 7 lipca powinnam dostać okres,lecz nie dostałam< mam duzo stresu,wiec zakładam,że to dlatego>. 12 lipca przezyłam swoj pierwszy raz. Nie zabezpieczyliśmy sie, Partner nie doszedł we mnie. po stosunku wciąż nie mam okresu. dzien stosunku był dniem kiedy miał zakończyc sie okres,ktory powinnam miec a nie było. Dzis 25 dni spóżnia mi sie okres. Co jest tego powodem ?? Czy moge być w ciązy ? prosze o odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Dziń dobry, mam takaą obawę zajścia w ciąże, jestem jeszcze dziewicą, uprawiałam tydzien temu z chłopakiem pierwszy petting, on byl w majtkach raczej nie miał wytrysku, ale nawet jeśli by miał jest możliwość ze pocirając się o mnie (byłam naga, i było to dzień po owulacji) zapołodnił mnie? byłajeszcze sytuacjeze wyjął moją rękę ze swoich majtek a potem zrobił palcówkę, bolą mnie bardzo piersi nie wiem czy to pierwszy objaw ciąży czy poprostu dlatego ze jestem tydzien przed okresem, prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Witam, dwa dni po owulacji doszlo do stosunku 12. 06. (partner nie skonczyl we mnie), dzien pozniej wzielam tabletke Ellaone. Okres pojawil sie 1.07. i trwal 4 dni, natomiast 12.07. dostalam brunatnego niewielkiego plamienia, które trwalo 3 dni. Teraz czekam na okres, nie widze u siebie jeszcze zadnych objawow (zatrzymanie wody w organizmie, tkliwosc piersi). Czy moge byc w ciazy? Slyszalam o przypadkach kobiet, ktore miesiaczkuje nawet do 3. miesiaca w ciazy. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Witam.Poprzedni okres miałam 15.06, 11-12.07 uprawiałam petting. Chłopak mnie nie rozbierał ani nie dotykał w miejsca intymne, tylko ja robiłam mu dobrze rękami i ustami.pewnego razu robiłam mu dobrze lewą ręką. Potem poszłam je umyć ciepłą wodą z mydłem.potem wsadziłam palce prawej ręki do pochwy.ale mimo umycia rąk boje się że coś mogło się przenieść lub za innym razem chociaż ten był najbardziej"niebezpieczny"teraz boje się że jestem w ciąży chociaż dostałam okresu 17.07.bolą mnie piersi itd

Odnośnik do komentarza

podczas ocierana sie mozna zajsc w ciaze? mam 17 lat. Ogolnie chodzi o to, ze on byl w spodniach dresowych, a ja w majtkach, pozniej okazalo sie ze on ma jakis bialy plyn na tych spodniach, a jak tez okazalo sie ja dostalam miesiaczki(pierwszy dzien) i mialam troche krwi na majtkach, wiec czy przez takie cos mozna zajsc w ciaze? nie dotykal mnie rekami pod majtkami, tylko sie ocieralismy

Odnośnik do komentarza

Witam, mój chłopak włożył członka we mnie bez gumki bolało mnie więc wyszedł Byłam 2 dni przed planowanym okresem ale już są 2 dni po planowanym okresie cykle ok 29dni nie wszedl do konca lecz do polowy mnie, moj sluz jest biało żółto brązowy, i nie rozciąga się między palcami a nie czuję, ze mam mokro, wczoraj zrobilam siku i było mało krwi i kawalek skory ale nic wiecej podczas dni plodnych bylam w chorwacji wczesniej okres był 15.07 lekko boli brzuch i sutki ale przestają co jakiś czas

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry chcialabym sie zapytac co oznacza 1 dniowy okres dzien wczesniej byly tylko plamienia brazowe w zeszlym miesiacu dostalam okres w miare normalny a w tym tylko 1 dzien, na dobra sprawe 1 podpaska by starczyla chce zaznaczyc ze nie zabezpieczamy sie z partnerem ale ostatni raz zblizenie bylo ponad miesiac temu przed tym normalnym jeszcze okresem wykonalam test ciazowy ktory wykluczyl ciaze i nie wiem co to moze byc martwie sie tym i prosze o porade.Dziekuje Sylwia

Odnośnik do komentarza

witam: dnia 05.08.2015 współżyłam. Na 90% dnia 06.08.2015 miałam owulację. Dniem 13.08.2015 zrobiła hcg beta i wynik 0,425. czy to ciąza. Nadmienię iż od ilku dni strasznie się czuje, boli mnie cały brzuch i nerki , bardzo małam sikam i od kilku dni mam brązowawe upławy, a 14.08,2015 wytarłam papierem świeża krew z pochwy po oddaniu moczu

Odnośnik do komentarza

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 18.07. Stosunek zabezpieczony prezerwatywą bez finału w środku odbył się 05.08. Kolejna miesiączka przyszła 17.08 wtedy tez zrobiłam test i był negatywny. Cały czas boli mnie głowa,jestem osłabiona i mam podwyższona temperature. Czy to może być ciąża??

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 3 dni strasznie bolą mnie piersi są twarde i takie jakby spuchniete. Dodam że od kwietnia mam również zaburzenia odżywiania tp bulimia (nie jestem pewna gdyż nie podjęłam leczenia). Czy jest ryzyko ciąży czy piersi po prostu rosną. Doszło do chwilowego stosunku bez prezerwatywy kilka dni przed, podczas okresu i pod jego koniec (okres zaczął się 05.08). Proszę o odpowiedź od specjalisty gdyż ostatnie moje pytanie zostało opublikowane na forum i nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam martwi mnie brunatna wydzielina z pochwy. Ostatnia miesiączkę miałam 9.08(cykl 33-34)i trwała do poniedziałku 17.08 następnie przez trzy dni miałam brunatna wydzieline. Martwi mnie to ze 20.08 doszło do zbliżenia między mną a chłopakiemOn dotykał swoim członkiem moich warg sromowych i okolicy pochwy nie doszło do penetracji. Po dwóch dniach od tej sytuacji ponownie pojawiły się brunatne uplawy o gęstej konstytenci. Utrzymują się do dzis. O czym to może świadczyć i czy moge być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem z miesiączka mam 25 lat miesiączki mam regularne w tym miesiącu spóźnia mi się o 8dni brzuch od tygodnia boli tak jak przed okresem miałam takie brązowe plamienia a wczoraj współżylam z mężem i polecialo dużo krwi już miałam nadzieję że to okres ale dzisiaj nie było nawet kropelki dodam że robiłam dzisiaj test i wynik negatywny więc co jest grane?proszę o podpowiedź wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio 23 sierpnia wspolzylam pierwszy raz z chlopakiem, zabezpieczalismy sie prezerwatywa i bylismy bardzo ostrozni. Nastepny raz byl 25 rowniez z zabezpieczeniem. Miesiaczke mialam dostac 27 a moj cykl srednio to 26 dni.. Sek w tym ze miesiaczki wciaz nie ma. Boli mnie brzuch typowo jak na okres ale poki co wciaz nic.. Bardzo boje sie ze moge byc w ciazy.. Czy to mozliwe? Bardzo prosze o pilna odpowiedz bo nie wiem co robic a bardzo sie stresuje.. :(

Odnośnik do komentarza

Czy przez pocieranie penisem o wejście do pochwy można zajść w ciążę? Martwię się, ponieważ okres się spóźnia, ale od zawsze mam nieregularny. Mam także od tygodnia lekkie bóle jajników, a wczoraj wieczorem czułam jakby bolała macica, tak ledwo ledwo, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Od zawsze mam nieregularne okresy. Ostatnio uprawiałam z moim chłopakiem petting. Ocierał penisem o moje wejście do pochwy. Tydzień temu miałam gęsty biały śluz a teraz od jakiegoś czasu jest przezroczysty. Nie było wytrysku ani nic. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? To było 3 sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Witam , mam ogromny problem...mam już 4 dni opóźnienia okresu , a tydzień przed dniem kiedy powinnam zostać współżyłam ale była prezerwatywa i nie pękła ani nic...ale gdy wyszedł to była już trochę zapełniona... jestem panikarą i obawiam się najgorszego...czy jest możliwość że jestem w ciąży ? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam, stosuje tabletki anty Y*** i prezerwatywy. Zażywam je reguralnie bez pominięć, brak wymiotów biegunek. Czasem tylko wypiję pare piw. Ostatnio lekarz stwierdził że mam lekko powiększony lewy jajnik ale w normie. Czy powiększenie jajnika to objaw ciąży i czy można ją wykluczyć przy takim zabezpieczeniu. Jakie mogą być przyczyny powiekszonego jajnika, dodm też że mam dość dużą nadżerkę

Odnośnik do komentarza

witam. 19 sierpnia miałam dostać okres. Co prawda spóźniał mi się. 23 doszło do pieszczot z moim chłopakiem. Nie było stosunku. Byliśmy nadzy, ocieraliśmy swoje narządy. Nie wiem czy byl wytworzony płyn. Była też palcówka. Czy mogę być w ciąży.. dodam,że mam początki anemii oraz od kilku dni mam bardzoo obfity śluz oraz jest on bardzo żółty.. a okreesu dalej nie ma

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem wraz z moim partnerem uprawialiśmy sex w 3 dzień miesiączki bez zabezpieczenia trwała ona 5 dni nastepna miesiączka objawiła sie krwawieniem 4 dni przed jej terminem, pierwszy dzień objawił się siłnym bólem brzucha oraz ostatni 5 dzień miesiączki również silnym bólem brzucha dodam że bóle wystepoja juz pojad tydzień po miesiączce mocne rano i mniej wieczorem bóle występują nad pępkiem, proszę o pomoc co mi może dolegać?

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę o odpowiedz do mojego pytania. Mianowicie z partnerem staramy się o dziecko, mam nieregularne cykle. Tym razem znacznie spóźnia mi się okres, bolą piersi i spałabym najchętniej całe dnie. Zrobiłam dwa testy ale żaden nie wykrył ciąży. Od około dwóch dni w czasie toalety, na papierze znajduję pojedyncze plamki krwi. Dziś rano był na bieliźnie znaczny kleks krwi. Czy mogę być w ciąży ? Co powinnam zrobić? Pojechać do szpitala ponieważ w sobotę przychodnie są zamknięte ?

Odnośnik do komentarza

czy po stosunku przerywanym z prezerwatywa jest duza mozliwosc zajscia w ciaze? Mojej dziewczynie 2 dzien spoznia sie okres a mowi ze ma w miare regularne miesiaczki. Prezerwatywa nie pekla ani nic, tylko przy ruchu wyjmowania penisa prezerwatywa zaczela sie zsuwac i spadla jak w polowie byla juz na wierzchu, od razu ja wyciagnalem wiec chyba nic sie z niej nie wylalo, zalozylem nowa i kontynuowalismy, dodam ze byl to jej pierwszy raz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...