Skocz do zawartości
Forum

Mówienie o gwałcicielu


Rekomendowane odpowiedzi

zostałam zgwałcona,nikt się o tym nie dowiedział przez wiele lat.Poznałam kogoś,bardzo mi zależało,ale mój strach i obawy wzięły górę.Zaczeły się okropne kłamstwa na temat osoby która mnie zgwałciła,przedstawiłam go jako super faceta, który mi się podobał,długo tak się nie dało przyznałam się do wszystkiego i wszystko straciłam. Facet któremu opowiedziałam prawdę uznał że tak jak przedstawiłam gwałciciela tak go widziałam i taki wspaniały jest w moich wyobrażeniach do dziś.Powiedział że moje kłamstwa nie były spowodowane gwałtem ale tym żeby go nie urazić jaki to świetny był ten facet sprzed gwałtu.A ja uważam zupełnie inaczej,nie ma w moim życiu,myślach podświadomości tego gnojka który zrobił mi krzywdę,nie widzę go jako super samca a jedynie psychola który nie powinien funkcjonować wśród ludzi.Proszę pomóżcie bo naprawdę jest mi ciężko i nie wiem jak żyć w tym bałaganie

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Tak jak napisała Austeria - możliwe, że ten mężczyzna nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje wywołuje przemoc seksualna u jej ofiary. Jeśli masz taką możliwość, porozmawiaj z nim na spokojnie. Możesz też podsunąć mu artykuły na ten temat. Może wtedy zrozumie, skąd wynikały kłamstwa.
Czy po gwałcie szukałaś pomocy, byłaś u psychologa?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...