Skocz do zawartości
Forum

Interesy z fetyszystą


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kontrowersyjny temat.
Sprzedaję ciuszki na różnych portalach, a wczoraj odezwał się do mnie pewien pan. Owy pan jest fetyszystą i zaproponował mi, abym sprzedawała mu swoje schodzone, przepocone obuwie, pończochy, skarpetki... Na początku wydawało mi się to dziwne, ale okazał się całkiem miłym człowiekiem więc pomyślałam - czemu nie? Skoro ja mogę na tym zarobić? Dodam, że tego człowieka nie chcę wykorzystywać, ceny postawiłam odpowiednie do jakości tych butów. Chcę być po prostu uczciwa, ale jednocześnie coś zarobić.
Co myślicie o takim czymś? Dla mnie to bardzo dziwne i dziwnie się z tym czuję, że kogoś mogą podniecać moje stopy :)
Dodam, iż mojemu mężowi o tym powiedziałam i nie ma nic przeciwko tylko się śmiał hehe :).
Poszlibyście na taki układ?
Nie jestem jakaś zdesperowana co do pieniędzy, ale zawsze fajnie jak nie trzeba prosić męża o kaskę na ciuszek, bo ja w tej chwili nie pracuję (nie mam takiej możliwości) :) a zakupy uwielbiam.

Odnośnik do komentarza

hahaha nie przesadzajcie :D bielizny bym nie wysłała nikomu W ŻYCIU, bo moją bieliznę ogląda tylko mój mąż, ale jak mogę sprzedać jakieś buciory stare, których i tak już nigdy nie zalożę i mogę mieć z tego pieniądze, to czemu nie :). Mój mąż nie ma nic przeciwko, bo dla niego to też tylko buty i on nie rozumie, jak kogoś mogą jarać stopy i buciory (nie wyślę żadnych pończoch tylko znoszone papucie), to co mnie to obchodzi co ten koleś będzie z nimi robił, nie mój interes :))). Postawiłam mu jasno warunki, że sprzedaję jak każdą rzecz na szafie, że dla mnie to tylko zwykła transakcja on płaci za ciuch=ja wysyłam i tyle :) przecież nie będę z nim pisać zboczonych wiadomości czy słać mu roznegliżowanych fot ;D dla mnie to tylko łatwo zarobek, taki sam jak przy sprzedawaniu innych ciuchów kobietom np bluzek czy spodni :))) chce, to niech kupuje, jak i tak te buty do niczego się nie nadają :)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
A swoją użytą bieliznę też mu sprzedasz? Bo czemu nie? Niech sie facet podnieci na ich zapach, przeciez dostaniesz za to pieniądze. Nie wiem jak można się poniżać do takiego stopnia. Zastanów się co ty robisz...
Dajesz satysfakcję jakiemuś brudnemu napaleńcowi..

Bielizny bym w życiu nikomu nie wysłała i nie wiem co tu ma poniżanie do tego, bo ten koleś w życiu nie dostał ode mnie wiadomości, zdjęć, spotkań mających na celu podniecanie go, ja mu sprzedam te buty jak każdy inny ciuch każdej kobiecie :) a co on z nimi będzie robić, to już jego sprawa, mnie to nie interesuje :D

Odnośnik do komentarza

Halszkaa
no ja bym nie wysyłała, nie chciałabym aby przy moich pończochach ktoś się onanizował... to takie obrzydliwe jest. Kasa jest kasą ja to rozumiem ale chyba nie potrzebujesz jej aż tak bardzo...

nie mam pończoch do wysłania, ale jakieś stare buciory czemu nie :). Mam pieniądze, nie narzekam, ale jak mi wpadnie jakaś kasa, o którą nie muszę prosić męża, to czemu mam nie sprzedać :) dla mnie to tylko buty, część garderoby :). Równie dobrze mógłby kupić ode mnie damskie spodnie, które mam wystawione na jakimś portalu i przy nich sobie trzepać, co mnie to obchodzi :D

Odnośnik do komentarza

Komercha
Achaa przeszkadza Ci to, że obcy ludzie ( mężczyźni) komentują Twoje zdjęcia, zapraszają na kolację itp ( ogólnie podrywają) a nie przeszkadza Ci,że jakiś koleś będzie się masturbował przy Twoich butach?

Przeszkadza mi, gdy ktoś pisz do mnie zboczone wiadomości, gdy żonaci/zajęci mężczyźni mnie podrywają itp, bo nie mam ochoty na zbereźne pogaduchy z takimi ludźmi, ponieważ mam męża, ale ten człowiek nie pisze mi żadnych zboczonych wiadomości, nie jest napastliwy, chce tylko kupić ode mnie buty, bo go jarają stopy, ale to już jego sprawa :))) ja go traktuję jak każdą inną kobietę, która kupuje u mnie ubrania, mogę po prostu zarobić i mieć swoje pieniądze, nie brać kasy od męża po prostu :). Dla mnie to on niech sobie leje w nie ile wlezie, jeszcze je naćwiekuje i w nich pochodzi, co mnie to obchodzi skoro ja nie muszę na to patrzeć, być przy tym i uczestniczyć w tym, a przy okazji pozbędę się zalegających papuci zarabiając na tym :D

Odnośnik do komentarza

wanesa23
Achaa
pamietaj,jeśli wyślesz cos temu gościowi ...będzie miał Twój adres, lepiej się zastanów!!!!!!!!!!!!!!!! no chyba,ze juz zadecydowałaś to wtedy podaj na paczce fałszywe dane.

Wiem o tym, nie mam zamiaru na kopercie podawać swojego adresu, ale nie sądzę, aby zechciał do mnie wpadać hehe :D On, jak zauważyłam, nie ze mną pierwszą robi interesy więc zapewne niegroźny typ. I dodam także, że fetyszysta nie oznacza zaraz przestępca czy napalony zboczeniec, który będzie mnie śledził potem :). Po prostu jest to ktoś, kogo my nie rozumiemy :).

Odnośnik do komentarza
Gość Magda 4345

Wiesz,takich ludzi się leczy,a nie przyczynia swoją bezmyślnością i interesownością do tego,że facet rozwija się w swoim zboczeniu...Pomyśl,co robisz i czy są takie pieniądze,które zagłuszą poczucie twojej godności i estetyki...

Odnośnik do komentarza

~Magda 4345
Wiesz,takich ludzi się leczy,a nie przyczynia swoją bezmyślnością i interesownością do tego,że facet rozwija się w swoim zboczeniu...Pomyśl,co robisz i czy są takie pieniądze,które zagłuszą poczucie twojej godności i estetyki...

Dla mnie fetysz odnośnie stóp, to też to jest dziwne i niezrozumiałe, ale nie wiem czemu uważasz, że takich ludzi zaraz się leczy? Jeśli człowiek nie robi nic złego, to nie widzę podstaw do tego, żeby go leczyć. Gejów też chcesz leczyć? On już taki jest, każdego podnieca coś innego, niektóre kobiety kochają męskie dłonie, też są zboczone? Niektórzy z was tu piszą tak, jakby to co najmniej był gwałciciel i pedofil, który tylko czyha żeby napaść swoją ofiarę. Śmieszne.

Odnośnik do komentarza

no dobra, ale jak kobietę podniecają męskie dłonie, to raczej nie zbiera/nie kupuje od wszystkich kolegów czy też obcych mężczyzn ich rękawiczek żeby sobie przy nich robić dobrze.

Acha, najpierw zakładasz wątek i chcesz opinie, a gdy Ci jakaś nie spasuje to piszesz wywód o tym jaki ten pogląd jest niedorzeczny. to po co pytasz...

a tak w ogóle to rób sobie co chcesz, skoro Ci to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

~Achaa][quoteKomercha
Achaa przeszkadza Ci to, że obcy ludzie ( mężczyźni) komentują Twoje zdjęcia, zapraszają na kolację itp ( ogólnie podrywają) a nie przeszkadza Ci,że jakiś koleś będzie się masturbował przy Twoich butach?

Przeszkadza mi, gdy ktoś pisz do mnie zboczone wiadomości, gdy żonaci/zajęci mężczyźni mnie podrywają itp, bo nie mam ochoty na zbereźne pogaduchy z takimi ludźmi, ponieważ mam męża, ale ten człowiek nie pisze mi żadnych zboczonych wiadomości, nie jest napastliwy, chce tylko kupić ode mnie buty, bo go jarają stopy, ale to już jego sprawa :)))/quote]
Jak dla mnie to samo, oni cię podrywają a on będzie się onanizował przy Twoich butach..

Odnośnik do komentarza

witam a ja sie zapytam tak jesli niektore panie twierdza ze fetysze to przestepcy to prosze podac paragraf ze fetyszyzm jest karany i nie legalny ,fetysz to nie tylko buty,stopy ale i piersi a przypuszczamze wasi mezowie je lubia czyli co to zboki pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...