Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy podczas seksu z powodu nadwagi po ciąży


Gość laomi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem tzn powiedzmy problem bo to może być moje urojenie . jestem 4miesiące po porodzie. zostało mi do zrzucenia ok17kg czyli to dużo. w ciąży przybyło mi jeszcze raz ponad tyle. mąż twierdził ze podobam mu się. co. miał biedny mówić . niedawno zauważyłam ze kiedy się kochamy. on wcale na mnie nie patrzy ani mnie nie caluję. Kiedy się kochany. na tzn lyzeczke nwidzi tylko plecy kiedy na jeźdźca. zamyka oczy a kiedy klasycznie to patrzy gdzieś na boki już nie pamiętam kiedy mnie czule całował. zawsze trochę mnie dotknie. i bierze się do rzeczy później odwraca się plecami i idzie spać. Od czego to zależy? czemu tak jest. Może podczas stosunku ze mną wyobraża sobie inne ładniejsze kobiety? nie wiem co myśleć :-(

Odnośnik do komentarza

Kochana po ciąży to normalne że przybyło Ci wagi ...co do tego jak się czujesz sama na pewno ma też wpływa na Twojego męża , skoro byłaś szczupła przed ciążą jemu samemu pewnie też trudno ''przyzwyczaić'' się do Twojej figury po porodzie ale myślę że po prostu rozmowa z nim jest potrzebna , powiedz mu jak Ty to odbierasz że nie patrzy na Ciebie itd . a poza tym nie rozpaczaj tylko bierz się za powrót do dawnej figury . powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza

To bardzo trudne bo została mi ta wielka. warstwa skóry z rozstepami. chce znaleźć czas na ćwiczenia ale nie mam kiedy. obowiązki mnie przytłaczają a kiedy mała śpi ja wyczerpana całym dniem kładę się do łóżka i śpię. minęło 10 tygodni od porodu wyglądam trochę lepiej ale to jeszcze nie to. długo nie będzie tym samym. widzę ze mąż niby chce zbliżeń ale kiedy dochodzi do tego to wcale nie spojrzy na mnie. wtedy ja myślę ze on. Podczas stosunku wyobraża sobie inna żeby dojść bo ja kobiety nie przypominam. i wcale nia się nie czuje od kiedy urodziłam

Odnośnik do komentarza

Moja droga jesteś na najlepszej drodze z takim myśleniem do depresji to jak myślisz o sobie ma wpływ na Twoją psychikę jeszcze chwila a zaczniesz mysleć że to jak wygladasz zawdzięczasz dziecku i zaczniesz je obwiniać :( nie pozwól by do tego doszło . Powiem tak ja nie mam idealnych kształtów ponieważ tu i ówdzie mam za dużo ale......mój mężczyzna mnie kocha taką jaką jestem a Twój mąż powinien rozumieć że wrócisz do formy ale to potrwa , dałaś mu w końcu słodkie maleństwo. Powiedz mi czy rozmawialaś z nim o tym jak się czujesz ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Co jak co. ale swojego dziecka na pewno nie obwinie o to jak wyglądam po porodzie bo. kocham. moje dziecko nad życie i czekałam na nie bardzo. Siebie mogę. obwiniac ze tyle prztylam ale nie dziecko. rozmawiałam z nim. mówił ze mu się podobam i ze to normalne ze tak wyglądam w końcu byłam w ciąży. w głębi wiem ze on chce żebym była juz szczupłejsza chociaż do małych nigdy nie należałam. mówi ze mam kupić seksi strój jakiś ale gdzie. tu jakiś seksowmnie jak ja nie czuje się kobieta. wyglądam jak słoń. ta skóra na brzuchu rozciągnięta te rozstepy wcale.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...