Skocz do zawartości
Forum

Strach przed seksem


dellavita

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to może być stres/strach przed seksem, moze po prostu nie jestes na to gotowa, ajcie sobie czas bo jak jestescie w lozku mozesz czuc sie naciskana na seks i sie boisz ustalcie ze to bedzie tylko petting abys sie nie stresowala ze on bedzie chial seksu a jak dojrzejesz i bedziesz pewna ze Ty tez tego chcesz, to sprobujecie na spontana :)

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość Rafiii91

Czesc, wiesz co ja jestem facetem i chyba mam taki sam problem. Wydaje mi sie ze jestem gotowy wzwod mam porzadny podczas gry wstepnej itp gdy ma dojsc do czegos/zalozenia prezerwatywy lub gdy nawet uda sie ja zalozyc to gdy musze wejsc w partnerke to w momencie znika podniecenie i sie doslownie odniechciewa choc tak naprawde wydaje sie ze jestem gotowy i bardzo tego chce.

Odnośnik do komentarza

U mężczyzny może byc jeszcze tak że prezerwatywa może być ,,za mała".
Co do nagłego robienia się suchą to może coś Cię rozprasza? Może boisz się nie samego seksu tylko np ciąży? Może Twój mężczyzna robi coś nie tak, moze za bardzo Cię naciska?

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Pikaczu
U mężczyzny może byc jeszcze tak że prezerwatywa może być ,,za mała".
Co do nagłego robienia się suchą to może coś Cię rozprasza? Może boisz się nie samego seksu tylko np ciąży? Może Twój mężczyzna robi coś nie tak, moze za bardzo Cię naciska?
hm.. sama nie wiem czego się boję, może tej myśli. Nie wiem. Trochę odczuwam nacisk z jego strony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...